Wielbić Pana chcę nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Wielbić Pana chcę - jak zagrać na keyboardzie?

Wielbić Pana chcę należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord A#
Akord d

O piosence i o nutach

Nauka gry na keyboardzie nie jest wbrew pozorom skomplikowana, nie wymaga też dużego przygotowania muzycznego. Na klawiszach można nauczyć się grać samodzielnie z wykorzystaniem dostępnych w internecie tutoriali. Na początku warto sięgać po proste, rytmiczne, melodyjne utwory, które szybko wpadają w ucho i są łatwe do powtórzenia. Dobrym pomysłem mogą być piosenki religijne, które są dosyć proste, powtarzalne, oparte na nieskomplikowanych rozwiązaniach harmonicznych. Wielbić Pana chcę to jeden z religijnych utworów, z którym na pewno poradzą sobie osoby początkujące na klawiszach. Dużym atutem nauki jest literowy zapis nut, który jest zdecydowanie łatwiejszy niż tradycyjny zapis nutowy na pięciolinii. Można więc szybko nauczyć się grać cały utwór, a po kilku powtórzeniach bez problemu zagramy go nawet z pamięci. Jeśli zastanawiasz się, jak nauczyć się grać, wybieraj proste piosenki na keyboard i ćwicz po kolei różne utwory – zaczynaj od prostych i krótkich utworów, a szybko oswoisz się z klawiaturą i będziesz mógł sięgać po bardziej wymagające muzyczne wyzwania.

d*A F G*G D d*D Wielbić Pana chcę, A A#*D.2 D2 C*C.2 G F*A A*X radosną śpiewać pieśń. d*A F G*G D d*D Wielbić Pana chcę,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Swing low, sweet chariot nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Take Me Out to the Ball Game na keyboardzie + nuty. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Take Me Out to the Ball Game Jack NorworthTo piosenka z 1908 roku, która nieoficjalnie stała się hymnem północnoamerykańskiego baseballu. Pierwsze słowa tj. Katie Casey was baseball mad, Had the […]

Z tobą nie umiem wygrać nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Miłość w zakopanem nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: