Kariera

E-commerce assistant

O STANOWISKU:

Poszukujemy osoby, która będzie pomagała nam przy rozwoju i promocji sklepu internetowego, oraz wspomagała jego codzienne funkcjonowanie. Jeśli chcesz rozwijać się w branży e-commerce / marketingu / szeroko pojętym IT – to ta oferta jest dla Ciebie.

O NAS:

Jesteśmy młodą firmą z branży e-commerce. Posiadamy sklepy internetowe z autorskimi produktami pomagającymi w nauce gry na instrumentach. Zaczynaliśmy od rynku polskiego, aktualnie rozszerzamy się na inne kraje poprzez amazon, oraz poszerzamy bazę produktów.

OCZEKUJEMY:

  • Dostępność 10 – 15 godzin w tygodniu.
  • Znajomość niektórych z podanych poniżej zadań, chęć nauki w pozostałych
  • Proaktywność – chęć tworzenia nowych rozwiązań, wychodzenia z własnymi propozycjami i rozwiązaniami.
  • Status ucznia/studenta (mile widziane)

ZAKRES ZADAŃ:

(Wystarczy, że zostaną spełnione niektóre z nich)

  • Dodawanie postów na fanpage i grupy, oraz na innych platformach
  • Tworzenie i wysyłanie newsletterów, tworzenie automatycznych wysyłek maili (w Mailerlite)
  • Tworzenie grafik i postów w canva
  • odpowiedzi na maile (kilka/kilkanaście dziennie) i telefony (kilka dziennie)
  • Strona internetowa: tworzenie nowych oraz edycja postów, podstron, produktów (bez kodowania, za pomocą kreatora)
  • Tworzenie automatyzacji, łączenie systemów np. systemu e-mail marketing ze sklepem internetowym, lub wprowadzenie systemu do zarządzania social mediami w jednym miejscu.
  • Kontakt (głównie mailowy) z kontrahentami (np. z blogerami, tłumaczem itp.)
  • Przeprowadzanie researchu, tworzenie ogłoszeń
  • Bieżąca pomoc przy różnych zadaniach, np. przy tworzeniu produktów elektronicznych, księgowości, ulepszaniu ofert w sklepie internetowych i allegro

4. *Dodatkowe atuty (niewymagane):

  • Znajomość html/css, SEO, wordpress, elementor
  • doświadczenie z pracy w szeroko pojętym e-commerce.
  • Znajomość programów graficznych i montażu filmów
  • Znajomość systemów tworzenia reklam na fb/google/yt
  • Podstawowa znajomość muzyki. Np. amatorska gra na jakimś instrumencie, znajomość nut

CO OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (23-30zł/h)
  • Elastyczny grafik
  • Praca zdalna, asynchroniczna
  • Przy dobrym wywiązywaniu się z obowiązków i proaktywności, możliwość przejęcia zarządzania nad daną częścią przedsiębiorstwa / produktem, oraz % od zysków oraz zwiększenie wymiaru godzin.
  • Możliwość nauki i rozwoju w e-commerce i marketingu (strategie marketingowe, fb ads, tiktok, marketing automation, generowanie contentu)

Napisz maila na: kontakt@efficientway.pl, w tytule wpisz: REKRUTACJA

  • Napisz kilka zdań o sobie,
  • Napisz w punktach, w których z podanych zadań (lub podobnych) masz doświadczenie + prześlij przykłady prac lub ich opis.
    (Może to być doświadczenie z własnych działań, projektów studenckich itp. Nie jest wymagane doświadczenie komercyjne). Nawet najdrobniejsze działania w podanych tematach są mile widziane.
  • Napisz kilka zdań, dlaczego chcesz pracować przy tym projekcie oraz dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie 🙂

W wiadomości umieść klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Efficient Way Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.