Idzie idzie Bóg prawdziwy nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Idzie idzie Bóg prawdziwy - jak zagrać na keyboardzie?

Idzie idzie Bóg prawdziwy należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord A
akord a

O piosence i o nutach

Pieśni religijne świetnie sprawdzają się jako utwory do początkowej nauki gry na instrumentach. Są zwykle oparte na prostych melodiach, a także powszechnie znane. Można wiec uczyć się grać na tych utworach, które dobrze się zna, a nie na zupełnie nieznanych melodiach. Idzie idzie Bóg prawdziwy to jedna z religijnych pieśni, które można wykorzystać w trakcie nauki gry na klawiszach. Sprawdzony kurs gry na keyboardzie zawiera ten utwór z literowym zapisem nutowym. Świetnie sprawdza się taka opcja w przypadku osób bez przygotowania muzycznego, które do tej pory niewiele miały wspólnego z profesjonalną muzyką. Zbiór nut literowych pozwala rozpocząć grę praktycznie od razu – wystarczy, że przyporządkujemy poszczególne litery do dźwięków na keyboardzie. Jeśli zawsze marzyła się Tobie gra na klawiszach, ale nigdy nie miałeś czasu ani odwagi, wystarczy, że zaczniesz. Nauka gry na keyboardzie jest o wiele łatwiejsza niż się Tobie wydaje. Zacznij grać od razu, a szybko oswoisz się z instrumentem i sięgniesz po zaawansowane utwory.

C*C E G*D F C*G E G*E D Idzie idzie Bóg prawdziwy, C*C E G*D F C*G E G*E D Idzie Sędzia sprawiedliwy: C*G G A G a*C.2 G A A*G F E Stańmy wszyscy pięknem kołem, d*F E D F*A G G*F E C*D C I uderzmy przed nim czołem. C*G G A G a*C.2 G A A*G F E Stańmy wszyscy pięknem kołem, d*F E D F*A G G*F E C*D C*C I uderzmy przed nim czołem.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

The First Noel nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Śliczna Panienka na klawiszach + nuty. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Śliczna Panienka jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Autor jest anonimowy.Jedna z najpopularniejszych klasztornych kolęd, gdzie melodia się zmieniała w zalezności od klasztoru.Śliczna Panienka Jezusa zrodziła, w stajni powiwszy, siankiem Go nakryła. – […]

Jak zagrać na keyboardzie Kanikuły

A C# E D H H C# C# E E D Каникулы, завтра я на всё забью H H F# F# F# E E A A F# F# F# E E На учёбу не пойду, how do you do you do A C# E D H H C# C# E E D Каникулы, завтра я […]

Powiedz ludziom, że kocham ich nuty literowe

O piosence i o nutach Powiedz ludziom, że kocham ich to utwór z repertuaru Arki Noego, w oryginalne śpiewany przez gromadkę dzieci i grany przez zespół muzyczny. Ma prostą i nieskomplikowaną linię melodyczną, dlatego można bez problemu nauczyć się grania tej piosenki na keyboardzie czy innych instrumentach klawiszowych. Nuty dla początkujących, oparte na prostym tutorialu […]