Witaj Pokarmie nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Witaj Pokarmie - jak zagrać na keyboardzie?

Witaj Pokarmie należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord F
Akord G
akord e
akord a

O piosence i o nutach

Witaj pokarmie jest kościelną piosenką śpiewaną w trakcie mszy oraz różnych katolickich uroczystości. Pieśń ta została napisana na organy, dzięki czemu bez problemu można ją zagrać także na innych instrumentach klawiszowych. Utwór ma prostą linię melodyczną i jest oparty na nieskomplikowanych rozwiązaniach harmonicznych. Można więc go wykorzystać jako utwór dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają naukę gry na klawiszach. Kurs gry na keyboardzie to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają przygotowania muzycznego i nie potrafią czytać standardowego zapisu nutowego. Nuty literowe są o wiele łatwiejsze do czytania. Można je szybko dopasować do konkretnych dźwięków na keyboardzie. Jeśli chcesz nauczyć się grać na klawiszach, nauka gry na keyboardzie nigdy nie była łatwiejsza. Zerknij na nasz śpiewnik i proste piosenki, a szybko znajdziesz utwory, które będą idealnie Tobie odpowiadały. Jeśli zaczniesz grać już dziś, każdego dnia Twoje umiejętności będą nieco lepsze.

a*A H C2 e*H C2 F*A H C2 D2 G*C.2 H Witaj pokarmie w którym niezmierzony a*A H C2 e*H C2 F*A H C2 D2 G*C.2 H Nieba i ziemie Twórca jest zamkniony C*C.2 D2 E2 G*D.2 D2 E2 d*F.2 E2 D2 G*C.2 H Witaj napoju zupełnie gaszący

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Wlazł kotek nuty literowe

O piosence i o nutach Wlazł kotek na płotek – to królowa wśród piosenek uwielbianych przez dzieci. Nie inaczej jest w przypadku najpopularniejszych piosenek uczonych w pierwszej kolejności przez początkujących – znajduje się ona w ścisłej czołówce wśród melodyjek odpowiednich dla początkujących keyboardzistów, szczególnie dzieci. By zagrać tę piosenkę, wystarczy podążać za przygotowanymi przez nas […]

Twelve days of Christmas nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Up on the housetop na klawiszach + nuty. Up on the housetop to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Benjamin HanbyPiosenka śpiewana w okresie świątecznym, napisana w 1864 roku. Została nagrana przez wielu śpiewaków, w szczególności Gene’a Autry’egoSanta Claus comes tonight No more days to count – […]

Tango milonga nuty literowe

O piosence i o nutach Tango milonga to z pewnością jeden z niezapomnianych utworów należących do klasyki polskiej muzyki. Piosenka, choć dosyć wiekowa, nigdy nie wychodzi z mody i jest śpiewana często przy różnych okazjach. Taka sprawdzona klasyka muzyczna to doskonały pomysł na naukę gry na dowolnym instrumencie, w szczególności na klawiszach. Nauka gry na […]