U cioci na imieninach nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

U cioci na imieninach - jak zagrać na keyboardzie?

U cioci na imieninach należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G

O piosence i o nutach

U cioci na imieninach to znany utwór zespołu T-Love, który śpiewany jest nie tylko na rockowych scenach, ale również w trakcie rodzinnych przyjęć. Jeśli chcesz tę piosenkę nie tylko śpiewać, ale również grać, wybierz nasz kurs gry na keyboardzie. Niezwykle skuteczny tutorial powstał w oparciu o nuty literowe, które są prostsze do rozczytania niż tradycyjny zapis nutowy na pięciolinii. Nuty literowe bardzo łatwo można przyporządkować do określonych dźwięków na klawiaturze pianina czy keyboardu. Dzięki temu możesz zacząć grać od razu, nawet jeśli nie masz żadnego przygotowania muzycznego. Proste piosenki i śpiewnik z nutami na keyboard to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą nauczyć się grać samodzielnie bez szkoły muzycznej czy profesjonalnego nauczyciela. Zacznij grać już dziś, a przekonasz się, że nauka na keyboardzie nie jest ani skomplikowana, ani czasochłonna. Już po kilku dniach nauki zauważysz, że Twoje umiejętności krok po kroku wzrastają. Z pewnością już wkrótce będziesz mógł sięgnąć po bardziej rozbudowany repertuar.

C*C.2 C2 C2 C2 C2 C2 D2 C2 U sąsiadów na czwartaku G*H F F H Rojno, gwarno, G*H F H A C*G Jak w Sylwestra ruch. G*D D E F G A H A G*F F Radio i patefon gra na zmianę, G*D E F G A H C2 H C*E E Tango nasze, tango ukochane. C*C.2 C2 C2 C2 C2 C2 No i wszystkie kuchty D2 C2 G*H F F H Do ich drzwi się garną,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Wszystko Tobie oddać pragnę nuty literowe

O piosence i o nutach Jeśli zastanawiasz się, jak nauczyć się grać na instrumencie, wystarczy odrobina chęci i dobrze dobrany repertuar na start. Wbrew pozorom, nie trzeba ani znać się na zapisie nutowym, ani tym bardziej wydawać pieniędzy na nauczycieli muzyki. Wystarczy dobry tutorial z zapisami literowymi nut – w ten sposób praktycznie każdy jest […]

Długość dźwięku samotności nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

You are my sunshine nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Zorba na keyboardzie + nuty. Możesz zacząć grać piosenkę: Zorba w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Mikis TheodorakisInstrumentalny utwór greckiego kompozytora. Piosenka wykorzystywana do tańca o tym samej nazwie.Pierwsze słowa tej piosenki tj. pokazują jej gatunek. Często śpiewany fragment tej piosenki to: Więcej informacji o materiałach do […]