Panie proszę przyjdź nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Panie proszę przyjdź - jak zagrać na keyboardzie?

Panie proszę przyjdź należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord G
Akord A
Akord d

O piosence i o nutach

Jak zagrać Po górach dolinach na keyboardzie/pianinie.

Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Po górach dolinach w wersji dla poczatkujących muzyków. GuignetPieśń jest modlitwą do Matki Boskiej z LourdesPierwsze słowa tj. Po górach, dolinach rozlega się dzwon, Anielskie witanie ludziom głosi on: dobrze oddają charakter tej piosenki. Czy znasz te słowa? Bernadka dziewczynka szła po drzewo w las, Anioł ją tam wiedzie, Bóg sam wybrał czas. Ave, ave, ave Maryja… Jeśli tak, fajnie jeśli nauczysz się też zagrać do nich melodię! 🙂

Dodatkowe informacje o grze

Utwór ten pochodzi z podkategorii: religijne. Piosenkę tą można zagrać zarówno na klawiszach, jak i na akordeonie czy nawet instrumentach dętych. Opracowanie, które znajdziesz na naszej stronie jest bardzo proste i czytelne dla każdego. To nie jest jedyna popularna piosenka, którą znaleźć możesz na naszej stronie. Posiadamy w bazie naprawdę sporo popularnych piosenek, które zna niemal każdy.Z pewnością warto nauczyć się jej grać na instrumencie i mieć ją w swoim repertuarze. Zagrać można to na wielu instrumentach, między innymi na klawiszach, czy gitarze. Nasze opracowanie tego utworu są bardzo dokładne i proste w odbiorze. Dzięki temu nauka tego utworu, a także innych dostępnych na naszej stronie nie sprawi ci z pewnością żadnych problemów.

G*X G A H C2 C*E C*X E F G A G*A G Panie proszę przyjdź, serce Ci otworzę, G*X G F E D d*F d*X G F E D G*F Chcę byś mieszkał w nim, ze mną zawsze był. G*X G A H C2 C*E C*X E F G A G*A G Tyś największy skarb, mojej wiary płomień. G*X G F E D d*F d*X G F E D G*F Pragnę z Tobą iść, kochać tak jak Ty. G*X G G F2 F2 E2 C*E.2 Tak wiele dałeś mi, C*X E E*E D2 D2 C2 a*C.2 a ja nie umiem przyjść.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Hymn USA nuty literowe

O piosence i o nutach Hymn Stanów Zjednoczonych to utwór, który znają nie tylko obywatele USA. Utwór ten można bowiem spotkać w wielu firmach zza oceanu. Jest wykonywany na wiele sposobów, zawsze jedna w podniosłej i patetycznej formie. Choć hymn USA może wydawać się skomplikowany, w rzeczywistości ma dosyć prostą linię melodyczną. Możesz się o […]

Głęboka studzienka nuty literowe

O piosence i o nutach Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie, warto zacząć od prostych i ogólnie znanych utworów, z którymi nawet osoby początkujące nie będą miały żadnych problemów. Głęboka studzienka to prosta, melodyjna i dosyć krótka piosenka, która często jest wykorzystywana w edukacji muzycznej najmłodszych. To także dobry utwór do pierwszych wprawek na […]

Była sobie żabka mała nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Była sobie żabka mała na klawiszach + nuty. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Była sobie żabka mała. Autor nie jest znanyTa piosenka opowiada o przygodzie małej żabki, która nie słuchała mamy i dostała nauczkę. Należy do bardzo lubianych przez dzieci […]