Po górach dolinach nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Po górach dolinach - jak zagrać na keyboardzie?

Po górach dolinach należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Pobłogosław Jezu drogi – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Pobłogosław Jezu drogi. Autor jest nieznany.W publikacji Siedleckiego zostały przedstawione dwa warianty tego utworu i pierwszy z nich pochodzi ze Śpiewnika do Najsłodszego Serca Pana Jezusa.Pierwsze słowa tej piosenki tj. Pobłogosław Jezu drogi, Tym co serce Twe kochają, pokazują jej gatunek. Często śpiewany fragment tej piosenki to: Za Twe łaski dziękujemy, Które serce Twoje dało,

Dowiedz się więcej o nutach

Utwór ten pochodzi z podkategorii: religijne. Jeśli ktoś chce się nauczyć grać tą piosenkę na instrumencie, to może to zrobić w łatwy sposób korzystając z opracowania, które znajdziecie na naszej stronie. Jest ono bardzo prosto i przejrzyście przygotowane, tak by maksymalnie ułatwić cały proces nauki. Samo zagranie takiego utworu to naprawdę duża satysfakcja! Na stronie znaleźć też możesz opracowania innych patriotycznych utworów, oraz po prostu znanych piosenek.Teraz również Ty możesz nauczyć się ją zagrać i to nie tylko na klawiszach.

G-2 C*C C E a*C C F d*D D G*E D C*C Po górach, dolinach rozlega się dzwon, G-2 C*C C E a*C C F d*D D G*E D C*C Anielskie witanie ludziom głosi on: G-2 G*F G C*E F G*D D G C*G Ave, ave, ave Maria. G-2 d*F G*G C*E F G*D D E D C*C Zdrowaś, zdrowaś, zdrowaś Maryja. G-2 G*F G C*E F G*D D G C*G Ave, ave, ave Maria.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Auld Lang Syne nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Away in Manger na keyboardzie/pianinie. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Away in Manger. Autor dokładnie nie jets ustalony. Przypuszczało się dotychczas, że jest to dzieło Marcina Lutra To utwór, opublikowany po raz pierwszy pod koniec XIX wieku. W Wielkiej Brytani […]

O mój rozmarynie nuty literowe

O piosence i o nutach O mój rozmarynie to wzniosła pieśń niepodległościowa, którą na pewno kojarzy każdy z nas. Pieśni wojenne są bardzo nostalgiczne, mają piękną linię melodyczną i zapadające w pamięć słowa. Warto nauczyć się nie tylko je śpiewać, ale również grać na różnych instrumentach. Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie, wybierz nasz […]

Amazing Grace nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do Abba Ojcze . Abba Ojcze to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! ojciec Jan GóraTen utwór, to hymn Światowych Dni Młodzieży. Jednym z popularnycyh wykonawców tej piosenki, jest Krzysztof Krawczyk.Pierwsze linijki tej piosenki to Ty wyzwoliłeś nas Panie Z kajdan i samych siebie Abba Ojcze! Abba Ojcze! […]