Kochajmy Pana nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Kochajmy Pana - jak zagrać na keyboardzie?

Kochajmy Pana należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Kochajmy pana to religijna pieśń, która jest powszechnie wykonywana w trakcie mszy świętych i uroczystości religijnych. Dobrze brzmi wykonywana a capella, a także na organach i innych instrumentach klawiszowych. To także świetny utwór dla osób, które chciałyby nauczyć się grać na klawiszach. Polecamy nasz sprawdzony kurs gry na keyboardzie, z którego z powodzeniem korzystają setki innych użytkowników. Kurs zawiera zbiór nut literowych, które są bardzo prosta alternatywą dla zwykłego zapisu nutowego opartego na pięciolinii. Jak widzisz, nie musisz mieć żadnego przygotowania muzycznego, aby zacząć grać proste piosenki. Nasz śpiewnik zawiera całe mnóstwo utworów, wśród których każdy początkujący klawiszowiec bez problemu znajdzie coś dla siebie. Zacznij od prostych piosenek, a następnie szybko będziesz mógł przejść do bardziej rozbudowanych utworów.

C*G C2 G G E C*G G*E.2 D2 C*D.2 C2 Kochajmy Pana bo serce Jego G*D.2 D2 D2 C*E.2 C2 F*A G*H D2 C*D.2 C2 Żąda i pragnie serca naszego C*E.2 D2 C2 G*C.2 H F*D.2 C2 A C*G C2 Dla nas Mu włócznią boleść zadana C*E.2 D2 C2 F*F.2 C*E.2 C*C.2 E2 D2 G*D.2 C*C.2 Kochajmy Pana kochajmy Pana C*E.2 D2 C2 G*C.2 H F*D.2 C2 A C*G C2 Dla nas Mu włócznią boleść zadana

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Witaj Pokarmie nuty literowe

O piosence i o nutach Witaj pokarmie jest kościelną piosenką śpiewaną w trakcie mszy oraz różnych katolickich uroczystości. Pieśń ta została napisana na organy, dzięki czemu bez problemu można ją zagrać także na innych instrumentach klawiszowych. Utwór ma prostą linię melodyczną i jest oparty na nieskomplikowanych rozwiązaniach harmonicznych. Można więc go wykorzystać jako utwór dla […]

Piraci z Karaibów – zagraj na keyboardzie + nuty

. Piraci z Karaibów – powyższa wersja jest minimalnie trudniejsza od starszej. Jeśli jednak chciałbyś najpierw opanować łatwiejszą wersję to zapraszamy na podstronę: Piraci z Karaibów – łatwiejsza wersja Po opanowaniu łatwiejszej wersji, umieszczone wyżej nuty nie powinny sprawiać żadnego problemu. Melodia ta cieszy się największa popularnością w naszym serwisie – video tutorial znajdujący się […]

Kukułeczka kuka nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Kukułeczka kuka . Możesz zacząć grać piosenkę: Kukułeczka kuka w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Zimińska-Sygietyńska MiraTen utwór napewno pomaga dzieciom nauczyć się wydawać dźwięki podobne do ptaków. Przy okazji jest radosny i dynamiczny, co zachęci nie jednego szkraba. Pierwsze słowa tej piosenki tj. […]