Jingle Bells jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Jingle Bells jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Jingle Bells jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Jingle Bells nuty
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jingle Bells – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Możesz nauczyć się grać piosenkę: Jingle Bells w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Prawdopodobnie piesń pochodzi z XIX wieku. Tekst do niej ukazał się w 1878 roku.proste-nutyJest jedną z najczęściej śpiewanych piosenek świątecznych w Ameryce. Pierwotnie została opublikowana pod tytułem „The One Horse Open Sleigh”. Piosenka zaczyna się od słów: Dashing through the snow In a one-horse open sleigh… Jingle bells, jingle bells Jingle all the way – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Więcej o piosence

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Na naszej stronie dostępne jest opracowanie nut do tego tytułu. Jest ono bardzo łatwo przedstawione, tak by nauka gry była w zasięgu każdego. Na naszej stronie znajdziesz też opracowania do innych, znanych piosenek – ludowych, biesiadnych czy patriotycznych. Nauka z nami to będzie duża przyjemność!Sama melodia pieśni jest raczej prosta, dzięki czemu każdy może bez trudu ją zapamiętać i zaśpiewać. Z naszymi opracowaniami również bez trudu może ją zagrać! Są one skonstruowane w taki sposób, by były czytelne i przejrzyste dla każdego, nawet początkującego muzyka.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Blue Christmas proste nuty

Blue Christmas – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Blue Christmas Jeden z 4 cyklów koncertów skrzypcowych, umieszczonych w wydanym w 1725 roku zbiorze 12 koncertów.proste-nutyBożonarodzeniowa piosenka z 1957 roku. Jest to opowieść o wielkiej miłości w czasie świąt Bożego Narodzenia. Pierwsze słowa tej piosenki tj. I’ll have a blue […]

Sonata księżycowa jak zagrać na keyboardzie

Nuty do Sonata księżycowa . Chcesz zagrać piosenkę: Sonata księżycowa? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Pieśń neapolitańska, napisana w 1898 roku. proste-nutyJest to jedna z najsłynniejszych sonat w historii muzyki, która została skomponowana w 1800 roku, z dedykacją dla ukochanej kompozytora. Pierwsze linijki tej piosenki to […]

Upadnij na kolana nuty na keyboard

Upadnij na kolana – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Upadnij na kolana. W publikacji Siedleckiego zostały przedstawione dwa warianty tego utworu i pierwszy z nich pochodzi ze Śpiewnika do Najsłodszego Serca Pana Jezusa.proste-nutyPieśń eucharystyczna, która jest najczęściej śpiewana w czerwcu który jest miesiącem […]