Jezu miłości Twej nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Jezu miłości Twej - jak zagrać na keyboardzie?

Jezu miłości Twej należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord A
Akord d

O piosence i o nutach

Jeśli chcesz nauczyć się grać na keyboardzie, warto zaczynać od prostych i nieskomplikowanych utworów. A takie są niewątpliwie pieśni kościelne, które wszyscy znają, a więc łatwo jest je odtworzyć. Jezu miłości twej to jeden z utworów, które równie dobrze brzmią na organach, jak i na innych instrumentach klawiszowych. Aby zacząć grać, potrzebujesz wyłącznie keyboardu i nut literowych. To dobra alternatywa dla tradycyjnego zapisu nutowego na pięciolinii. Możesz grać bez jakiegokolwiek przygotowania muzycznego. Nasz kurs gry na keyboardzie został tak przygotowany, aby nawet osoby początkujące poradziły sobie z prostymi utworami. Wystarczy, że dopasujesz nuty literowe do konkretnych dźwięków na keyboardzie, a szybko nuta po nucie zaczniesz grać cały utwór. Sprawdź nasz śpiewnik zawierający proste piosenki i przekonaj się, że nauka gry na keyboardzie może być prosta i przyjemna. Zacznij od prostych utworów, a z każdym dniem Twoje umiejętności będą jedynie rosły.

C*G G G*G C*G F E Jezu miłości Twej d*F F F G*F E D Ukryty w Hostii tej C*E F G*D C*E Wielbimy cud C*G G G C*E.2 D2 C2 H A G Żeś się pokarmem stał d*G F F G*D.2 C2 H A G F Żeś nam swe ciało dał C*E F G*D C*E F A*G Żeś skarby łaski zlał d*A F G*E D C*C Na wierny lud

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Marsz weselny Mendelsona

C H F# A G F D C D G D E C E G H C H F# A G F D C E D E D C Chcesz zagrać na ślubie kogoś bliskiego? A może marzy się Tobie nauka gry na keyboardzie i granie najbardziej znanych utworów muzycznych? Prosty tutorial z melodią i […]

Miłość w zakopanem nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

La raspa nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do Baranku Boży . Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Baranku Boży w wersji dla poczatkujących muzyków. Autor jest nieznany,Jest to modlitwa katolicka ze zbioru Śpiewnika Kościelnego.Pierwsze słowa tej piosenki tj. Baranku Boży który gładzisz grzechy świata Przepuść nam panie pokazują jej gatunek. Baranku Boży który gładzisz grzechy świata […]