Jezu w hostii utajony nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Jezu w hostii utajony - jak zagrać na keyboardzie?

Jezu w hostii utajony należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Jezu w hostii utajony to znana pieśń religijna, która wykonywana jest w czasie mszy świętych. Ma prostą linię melodyczną i nieskomplikowany zapis nutowy. Jeśli do tej pory nie miałeś nic wspólnego z muzyką, możesz zdecydować się na nuty literowe. Są one bardzo proste i można je bez problemu dopasować do konkretnych dźwięków na keyboardzie. Nasz kurs gry na keyboardzie został przygotowany z myślą o osobach początkujących. Proste piosenki, które znajdziesz w naszym śpiewniku pozwolą Tobie szybko rozpocząć naukę gry. Nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu ani nauczyciela – wystarczy, że masz w domu keyboard lub inny instrument klawiszowy. Nauka gry na keyboardzie z naszym kursem będzie prawdziwą przyjemnością i szybko zauważysz, jak z dnia na dzień będziesz robić coraz większe postępy. Jeśli od dłuższego czasu zastanawiałeś się, jak nauczyć się grać, wystartuj z naszym kursem i przekonaj się, że może to być naprawdę dziecinnie proste. Zacznij od prostych utworów, a wkrótce sięgniesz po bardziej rozbudowane melodie.

H-2 C D C*D E E C*E E D C a*H.-2 A-2 A-2 O Jezu w Hostii utajony D E d*E F F C G*C H-2 H-2 Serce moje Cię czuje C D C*D E E D C F*G F F I choć kryją Cię zasłony C D C*E E D C d*E D D H-2 C*D C C Ty wiesz jak Cię miłuję, miłuję.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

O come all, ye faithful nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać O Stworzycielu Duchu przyjdź na keyboardzie + nuty. O Stworzycielu Duchu przyjdź to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Dokadny autor jest nieznany.Utwór również ywstępuje pod nazwą “Hymn do ducha świętego”. Popularnym wykonwacą tej piosenki jest Arka Noego.Pierwsze słowa tej piosenki to O Stworzycielu duchu przyjdź Nawiedź […]

Have yourself a Merry little Christmas nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Jingle Bells . Bardzo polecamy piosenkę: Jingle Bells ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. James Lord PierpontJest jedną z najczęściej śpiewanych piosenek świątecznych w Ameryce. Pierwotnie została opublikowana pod tytułem „The One Horse Open Sleigh”.Pierwsze słowa tej piosenki to Dashing through the snow In […]

Bracia patrzcie Jeno nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Blue Christmas na klawiszach + nuty. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Blue Christmas. Billy HayesBożonarodzeniowa piosenka z 1957 roku. Jest to opowieść o wielkiej miłości w czasie świąt Bożego Narodzenia.I’ll have a blue Christmas without you I’ll be so blue […]