Leaving of Liverpool nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Leaving of Liverpool - jak zagrać na keyboardzie?

Leaving of Liverpool należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Pożegnanie Liverpoolu to prosta, rytmiczna i bardzo melodyjna piosenka, którą z pewnością zna zarówno starsze, jak i młodsze pokolenie. Jeśli chcesz nie tylko ją śpiewać, ale również zagrać, polecamy nasz unikalny kurs gry na keyboardzie. To propozycja dla osób, które nie mają doświadczenia muzycznego i nie potrafią czytać standardowego zapisu nutowego na pięciolinii. Nasz kurs oparty jest o zbiór nut literowych, które są zdecydowanie łatwiejsze i można je szybko dopasować do konkretnych dźwięków na klawiszach. Jeśli zawsze chciałeś nauczyć się grać, ale nigdy nie miałeś chęci lub motywacji, to jest odpowiednia pora na początek Twojej przygody z muzyką. Nasze proste piosenki są tak przygotowane, że każdy bez problemu poradzi sobie z ich zagraniem. Zacznij grać już dziś i przekonaj się, że nauka gry na keyboardzie może być prawdziwą przyjemnością. Być może już niedługo wykluje się pasja, która będzie towarzyszyła Tobie do końca życia?

C D C*E G F E D C F*C.2 C2 A C*G Farewell to you, my own true love, C D C*E G A G F E G*D I am going far, far away C D C*E G F E D C F*C.2 C2 A C*G I am bound for California, C D C*E G G E G*D C C*C And I know that I’ll return someday H C2 G*D.2 H G H C2 F*C.2 A C*G So fare thee well, my own true love, F C*E G G G F*A G F E G*D When I return, united we will be G G F C*E E G F E D C F*C.2 A C*G It’s not the leaving of Liverpool that grieves me, C D C*E G G E G*D C C*C But my darling when I think of thee

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Hymn USA nuty literowe

O piosence i o nutach Hymn Stanów Zjednoczonych to utwór, który znają nie tylko obywatele USA. Utwór ten można bowiem spotkać w wielu firmach zza oceanu. Jest wykonywany na wiele sposobów, zawsze jedna w podniosłej i patetycznej formie. Choć hymn USA może wydawać się skomplikowany, w rzeczywistości ma dosyć prostą linię melodyczną. Możesz się o […]

Biała armia jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Cicha Noc nuty literowe

O piosence i o nutach To jedna z najpopularniejszych kolęd. Piękna, znana na całym świecie kolęda to utwór, bez którego nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia. Można ją śpiewać a capella lub przy akompaniamencie dowolnych instrumentów muzycznych. Osobom, które planują naukę gry na klawiszach, proponujemy niezwykły i bardzo prosty tutorial, dzięki któremu każdy jest w stanie […]