Hymn USA nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Hymn USA - jak zagrać na keyboardzie?

Hymn USA należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord E
Akord G
akord a

O piosence i o nutach

Hymn Stanów Zjednoczonych to utwór, który znają nie tylko obywatele USA. Utwór ten można bowiem spotkać w wielu firmach zza oceanu. Jest wykonywany na wiele sposobów, zawsze jedna w podniosłej i patetycznej formie. Choć hymn USA może wydawać się skomplikowany, w rzeczywistości ma dosyć prostą linię melodyczną. Możesz się o tym przekonać, gdy zajrzysz do naszego śpiewnika z nutami na keyboard. Kurs gry na keyboardzie to sprawdzone rozwiązanie dla osób, które szukają sposobu na szybka naukę gry na instrumencie. Zawiera proste nuty literowe, które można bez problemu przyporządkować do odpowiednich klawiszy na keyboardzie. Nawet, jeśli nie znasz się na czytaniu tradycyjnego zapisu nutowego, nasz kurs i proste piosenki nie sprawią Tobie żadnych trudności. Wypróbuj go już dziś i przekonaj się, że zagranie hymnu USA będzie mniej skomplikowane niż się początkowo wydaje. Zacznij od prostych piosenek, a z pewnością klawisze staną się pasją i zamiłowaniem na wiele lat.

G E C*C E G a*C.2 Oh, say can you see, E*E.2 D2 a*C.2 E D*F# G*G by the dawn’s early light, G G C*E.2 D2 C2 G*H What so proudly we hailed A H C*C.2 C2 G C*E C at the twilight’s last gleaming? G E C*C E G a*C.2 E*E.2 D2 Whose broad stripes and bright a*C.2 E D*F# G*G stars, through the perilous fight, G G C*E.2 D2 C2 G*H O’er the ramparts we watched, A H C*C.2 C2 G C*E C were so gallantly streaming?

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Noc taka czarna nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Mama ostrzegała łatwe nuty literowe

C# C C# A# F# F# F# F F# D# Tam nad rzeką dziewczyna siedziała D# C# D# C F F# F D# F C# W czarne oczy miłość jej zajrzała F D# C# C A# A# D# D# F F# F D# Zapytał ją czy chce, czy jej podoba się G# D# C# C […]

Była sobie żabka mała nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Była sobie żabka mała na klawiszach + nuty. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Była sobie żabka mała. Autor nie jest znanyTa piosenka opowiada o przygodzie małej żabki, która nie słuchała mamy i dostała nauczkę. Należy do bardzo lubianych przez dzieci […]