I’ve been working on a railroad nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

I’ve been working on a railroad - jak zagrać na keyboardzie?

I’ve been working on a railroad należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Proste nuty z literami do Kalinka .

Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Kalinka. Iwan ŁarionowPieśń ludowa, którą uznaje się jako najbardziej znany utwór rosyjski. W 1868 roku, została opublikowana jako oficjalna pieśń ludowa.Pierwsze słowa tego utworu tj. Kalinko, kalinko, kalinko moja! W sadzie jagodo malinko, malinko moja pokazują jej styl. Ach, pod sosną, pod zieloną, Spać połóżcie wy mnie! – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Więcej o utworze.

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Nasze opracowania ułatwią ci to zadanie, są bardzo dobrze skonstruowane – nawet amator zrozumie nuty literowe i będzie umiał go odtworzyć. Nasze opracowania są też dostępne w sklepie internetowym w formie książek. Taka forma świetnie nada się na prezent. W książkach znaleźć można naprawdę dużo opracowań różnych znanych piosenek. Dzięki takim zbiorom na pewno nauczysz się świetnie grać na instrumencie.Teraz również Ty możesz zagrać tą piosenkę z pomocą naszego opracowania. Jest bardzo prosto rozpisane, zapis literowy jest o wiele bardziej zrozumiały, niż standardowe nuty. Właśnie dzięki temu z naszych opracowań mogą korzystać nawet początkujący muzycy. Na stronie jest naprawdę dużo opracowań jeszcze innych piosenek ludowych, patriotycznych czy po prostu klasyków, które wszyscy znają.

C*C.2 G C2 G C2 D2 C*E.2 C2 I’ve been working on the railroad F*F.2 F2 C2 D2 C*E.2 All the live long day C*C.2 G C2 G C2 D2 C*E.2 C2 I’ve been working on the railroad E2 E2 G*E.2 D2 D2 E2 G*D.2 Just to pass the time away G*D.2 D2 C#2 D2 E2 D2 C*C.2 G Can’t you hear the whistle blowing F*F.2 F2 F2 C2 C2 D2 D2 E*E.2 Rise up so early in the morn F*A H C2 H C2 A C*G C2 Can’t you hear the whistle blowing G*E.2 F2 E2 D2 C*C.2 Dinah, blow your horn

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

500 miles away from home nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do American patrol . Chcesz zagrać utwór: American patrol? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Frank White MeachamTa piosenka, to popularny marsz napisany w 1885 roku. Zawiera zarówno oryginalne motywy muzyczne Meachama, jak i melodie z amerykańskich piosenek […]

Długość dźwięku samotności nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Przybądź Duchu Święty nuty literowe

O piosence i o nutach Pieśni religijne są oparte na prostej melodii i łatwe do zapamiętania. Można je grać nie tylko na organach, ale również na innych instrumentach klawiszowych. Ze względu na swoją prostotę, mogą być wykorzystane do nauki gry. Przybądź duchu święty to jeden z utworów, jaki oferuje kurs gry na keyboardzie, zawierający literowy […]