Pod Twą obronę nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Pod Twą obronę nu - jak zagrać na keyboardzie?

Pod Twą obronę nu należy do kategorii: Proste nuty do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord F
Akord G
Pod Twą obronę proste nuty
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Proste nuty z literami do Pod Twą obronę .

Chcesz zagrać piosenkę: Pod Twą obronę? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Autor jest nieznany.Pieśń religijna, która funkcjonuje jako modlitwa, jest często częścią mszy świętej. Pierwsze słowa tej piosenki to Pod Twoją obronę uciekamy się, święta Boża Rodzicielko, O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza. – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Dodatkowe informacje o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. To jedna z wielu piosenek, do których znaleźć możesz opracowanie na naszej stronie. Nasze nuty są opracowane w taki sposób, by opanowanie gry na instrumencie dla każdego było bardzo łatwe. Przy opracowaniach są też zamieszczone specjalne materiały wideo, które jeszcze bardziej ułatwiają całą naukę. Mając wystarczająco dużo zapału do nauki, możesz nauczyć się gry na instrumencie samodzielnie, we własnym domu.Bez względu na to którą z wersji znasz – możesz ją teraz zagrać na wybranym przez siebie instrumencie. Pomoże Ci w tym opracowanie, które znajdziesz na naszej stronie. Jest bardzo prosto rozpisane, nie sprawi problemu nawet amatorowi, który dopiero zaczyna swoją przygodę z muzyką. Opracowania są też dostępne w wersjach książkowych, w fajnie skomponowanych pakietach. Dzięki nim można nauczyć się grać na instrumencie samodzielnie, w własnym domowym zaciszu.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Tarantella napoletana proste nuty

Tarantella napoletana – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Tarantella napoletana w wersji dla poczatkujących muzyków. To jedna z pierwszych kompozycji autora. Była to wczesna kompozycja ragtime.proste-nutyTen utwór, to tarantella kojarzona z Napoleonem. Jest znany północnoamerykańskim widzom popularnych mediów jako kwintesencja włoskiego muzycznego riffu. Pierwsze linijki tej piosenki to Già la […]

Wśród tylu dróg jak zagrać na keyboardzie

Proste nuty z literami do Wśród tylu dróg . Możesz zacząć grać piosenkę: Wśród tylu dróg w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor jest nieznany.To piosenka religijna, w której najczęściej pojawia się tekst Wśród tylu dróg poprowadź serce me. Piosenka zaczyna się od słów: Jak mocno serce biło mi, gdym poraz pierwszy ujrzał obraz […]

Pij ten kielich nuty na keyboard

Pij ten kielich – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Pij ten kielich w wersji dla poczatkujących. Jest to piesń oazowa. Słowa z jej tytułu, wypowiedział Jan Paweł Drugi.proste-nuty Pierwsze słowa tej piosenki tj. Pij ten kielich Bożej woli, Do ostatniej kropli sącz. pokazują jej gatunek. Niech cichutko łzy twe […]