Wszystko Tobie oddać pragnę nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Wszystko Tobie oddać pragnę - jak zagrać na keyboardzie?

Wszystko Tobie oddać pragnę należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord f
akord a

O piosence i o nutach

Jeśli zastanawiasz się, jak nauczyć się grać na instrumencie, wystarczy odrobina chęci i dobrze dobrany repertuar na start. Wbrew pozorom, nie trzeba ani znać się na zapisie nutowym, ani tym bardziej wydawać pieniędzy na nauczycieli muzyki. Wystarczy dobry tutorial z zapisami literowymi nut – w ten sposób praktycznie każdy jest w stanie się nauczyć grania od prostych melodii, aż po wiele znanych i bardziej skomplikowanych utworów. Jednym z dobrych utworów na początek może być kościelna piosenka – Wszystko Tobie oddać pragnę to utwór znany z mszy, pielgrzymek, rekolekcji i innych wydarzeń religijnych. Utwór jest dosyć prosty, oparty na nieskomplikowanej melodii, która łatwo wpada w ucho i szybko można ją powtórzyć. Nie inaczej jest z graniem tej piosenki – wystarczy zagrać ją kilka razy, aby już po chwili można było grać na klawiszach bez spoglądania w zapis nutowy. Jeśli chcesz się nauczyć grać na klawiszach, wybierze proste piosenki na keyboard i przekonaj się, jak niewiele trzeba, by zacząć swoją przygodę z muzyką.

C*E E F E G*D D E D Wszystko Tobie oddać pragnę F*C C F E G*D E C*C i dla Ciebie tylko żyć! C*E E F E G*D D E D Chcę Cię Jezu kochać wiernie F*C C F E G*D E C*C dzieckiem Twoim zawsze być! a*C.2 H A G f*F G*H A G F C*E Serce moje weź, niech Twą śpiewa cześć, C*E F F*A G C*C.2 H F*H A G*G F E D C*C serce moje, duszę moją, Panie Jezu weź! a*C.2 H A G d*F G*H A G F C*E Serce moje weź, niech Twą śpiewa cześć,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Do szopy, hej pasterze nuty literowe

O piosence i o nutach Któż z nas nie zna kolędy do szopy hej pasterze? To pieśń, którą w okresie Bożego Narodzenia można usłyszeć zarówno w kościołach, jak i w trakcie koncertów transmitowanych przez stacje telewizyjne. Do szopy hej pasterze świetnie brzmi w kameralnym wykonaniu, jak również w towarzystwie dużego zespołu muzycznego. Dziś także Ty […]

Idzie żołnierz borem lasem- nuty na keyboard

D D A F Idzie żołnierz C C A# A G G A F Borem, lasem, borem, lasem. G A# A D Przymierając G G A A A G F E D Z głodu czasem, z głodu czasem. Idzie żołnierz borem lasem to wojskowa piosenka, która przypomina nam o wojennych czasach. Nic więc dziwnego, że […]

Jak anioła głos nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: