Wszystko Tobie oddać pragnę nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Wszystko Tobie oddać pragnę - jak zagrać na keyboardzie?

Wszystko Tobie oddać pragnę należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord f
akord a

O piosence i o nutach

Jeśli zastanawiasz się, jak nauczyć się grać na instrumencie, wystarczy odrobina chęci i dobrze dobrany repertuar na start. Wbrew pozorom, nie trzeba ani znać się na zapisie nutowym, ani tym bardziej wydawać pieniędzy na nauczycieli muzyki. Wystarczy dobry tutorial z zapisami literowymi nut – w ten sposób praktycznie każdy jest w stanie się nauczyć grania od prostych melodii, aż po wiele znanych i bardziej skomplikowanych utworów. Jednym z dobrych utworów na początek może być kościelna piosenka – Wszystko Tobie oddać pragnę to utwór znany z mszy, pielgrzymek, rekolekcji i innych wydarzeń religijnych. Utwór jest dosyć prosty, oparty na nieskomplikowanej melodii, która łatwo wpada w ucho i szybko można ją powtórzyć. Nie inaczej jest z graniem tej piosenki – wystarczy zagrać ją kilka razy, aby już po chwili można było grać na klawiszach bez spoglądania w zapis nutowy. Jeśli chcesz się nauczyć grać na klawiszach, wybierze proste piosenki na keyboard i przekonaj się, jak niewiele trzeba, by zacząć swoją przygodę z muzyką.

C*E E F E G*D D E D Wszystko Tobie oddać pragnę F*C C F E G*D E C*C i dla Ciebie tylko żyć! C*E E F E G*D D E D Chcę Cię Jezu kochać wiernie F*C C F E G*D E C*C dzieckiem Twoim zawsze być! a*C.2 H A G f*F G*H A G F C*E Serce moje weź, niech Twą śpiewa cześć, C*E F F*A G C*C.2 H F*H A G*G F E D C*C serce moje, duszę moją, Panie Jezu weź! a*C.2 H A G d*F G*H A G F C*E Serce moje weź, niech Twą śpiewa cześć,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Someone to watch over me nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Summertime . Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Summertime jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. George GershwinTo sopranowa aria operowa, głównie rozpoznawana na całym świecie jako kołysanka. Pierwsze słowa tj. Summertime And the livin’ is easy dobrze oddają charakter tej piosenki. Najpopularniejsza […]

Pij ten kielich nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Pij ten kielich na keyboardzie + nuty. Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Pij ten kielich. Piotr PiotrowskiPij ten kielich Bożej woli, Do ostatniej kropli sącz. – to właśnie od tych słów zaczyna się ta piosenka. Niech cichutko łzy twe płyną, Do […]

Down by the riverside nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać For he’s a jolly good fellow na klawiszach + nuty. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: For he’s a jolly good fellow Charles DickensTo spopularyzowana piosenka, którą śpiewa się by komuś pogratulować. Melodia pochodzi z Francji, z conajmniej XVIII wieku.Prawie każdy z nas zna słowa od których […]