Auld Lang Syne nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Auld Lang Syne - jak zagrać na keyboardzie?

Auld Lang Syne należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord a

O piosence i o nutach

Jak zagrać Away in Manger na keyboardzie/pianinie.

Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Away in Manger. Autor dokładnie nie jets ustalony. Przypuszczało się dotychczas, że jest to dzieło Marcina Lutra To utwór, opublikowany po raz pierwszy pod koniec XIX wieku. W Wielkiej Brytani jest to jedna z najpopularniejszych kolęd. Pierwsze słowa tego utworu tj. Away in a manger, no crib for a bed, The little Lord Jesus laid down his sweet head. pokazują jej styl. The stars in the bright sky looked down where he lay, The little Lord Jesus asleep on the hay. – to właśnie ten tekst jest najbardziej znaną częścią tej piosenki.

Więcej o piosence

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. To prosta melodia, która jest banalnie prosta do zaśpiewania przez dzieciaki. Jak się okazuje – jest równie prosta do odtworzenia na wybranym przez siebie instrumencie. Możesz wybrać ten, który najbardziej lubisz. Nasze opracowania są przydatne zarówno w grze na klawiszach, jak i na akordeonie czy flecie. Co ważne, w naszych opracowaniach korzystamy z bardzo uproszczonego zapisu, nie trzeba znać nawet nut, by móc je rozczytaćNasze opracowanie z pewnością ułatwi tą sprawę, szczególnie osobom które dopiero rozpoczynają swoją instrumentalną przygodę. Opracowania które tutaj znajdziesz, są rozpisane w bardzo prosty sposób. Taki zapis jest czytelny nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z nutami.

G-2 C*C C C E G*D C D Should auld acquaintance be forgot E D C*C C E G F*A And never brought to mind? A C*G E E C G*D C D Should auld acquaintance be forgot E D a*C A-2 G*A.-2 G-2 C*C And days of auld lang syne? F*A C*G E E C G*D C D For auld lang syne, my dear A C*G E E G F*A For auld lang syne A C*G E E C G*D C D We’ll tak a cup o’ kindness yet E D a*C A-2 G*A.-2 G-2 C*C For days of auld lang syne

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Zaśnij dziecino nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Mędrcy świata . Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Mędrcy świata. Stefan BortkiewiczPieśń pochodzi z końca XVII wieku, jednak obecna melodia, została utworzona dopiero w XIX wieku.Pierwsze linijki tej piosenki to Mędrcy świata, monarchowie, Gdzie śpiesznie dążycie? Często […]

Radetzky March nuty literowe

O piosence i o nutach Klasyka w pięknym wydaniu, czyli Marsz Radeckiego to motyw, który możemy usłyszeć nie tylko w filharmonii i na klasycznych płytach, ale również w wielu innych miejscach. Wbrew pozorom, ten klasyczny utwór nie jest trudny do zagrania i można go wykonać nawet na keyboardzie. Nuty dla początkujących to prosty tutorial, w […]

Kiedyś o Jezu chodził po świecie nuty literowe

O piosence i o nutach Kiedyś o Jezu chodził po świecie to pieśń religijna, którą znają już nawet najmłodsze dzieci. Tego rodzaju utwory są bardzo proste, mają nieskomplikowaną linię melodyczną i świetnie sprawdzają się do nauki gry. O wiele lepiej jest bowiem zaczynać grę od utworów, które znamy niż od takich, które już na wstępie […]