Entry of the gladiators nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Entry of the gladiators - jak zagrać na keyboardzie?

Entry of the gladiators należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord G
Akord B
akord e

O piosence i o nutach

Hallelujah from The Messiah – jak zagrać na pianinie/keyboardzie.

Chcesz zagrać piosenkę: Hallelujah from The Messiah? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Leonard Norman CohenTo ballada, napisana przez kanadyjczyka. Została wydana w 1984 roku.Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Now I’ve heard there was a secret chord That David played, and it pleased the Lord… Hallelujah, Hallelujah Hallelujah, Hallelujah – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Więcej informacji o materiałach do gry.

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Znają ją zarówno młodzi, jak i starzy. Jest to też bardzo chwytliwa melodia, którą łatwo zagrać na właściwie każdym instrumencie. Jeśli masz chęć nauczyć się grać tego na klawiszach, czy akordeonie, to z pewnością pomogą Ci w tym nasze opracowania! Naukę z pewnością wspomóc może też dostępny materiał wideo, który jeszcze dokładniej tłumaczy to, jak zagrać tą piosenkę. Nasze opracowania bardzo ułatwią Ci naukę tego utworu – może być ona banalnie prosta! To naprawdę łatwa i chwytliwa melodia, która jest idealnym wyborem na początek przygody z muzyką

C*E E E E E E C*E D*F# F# F# F# F# F# D*F# G*G G G G G G G*G C*C.2 H A# H A# A G# G F# G C*A G# G G# G F# F E D# E G*G D D C# D G D D C# D G*H.-2 C C# D D# E F F# G G# A H A G C*C.2 H A# H A# A G# G F# G

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Colonel Bogey March nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Dance of the Knights na keyboardzie/pianinie. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Dance of the Knights. Sergei Sergeyevich ProkofievPierwsze linijki tej piosenki to – to często grana część tej piosenki 🙂 Dodatkowe informacje o grze Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Bez względu na […]

Ona tańczy dla mnie jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Wlazł kotek nuty literowe

O piosence i o nutach Wlazł kotek na płotek – to królowa wśród piosenek uwielbianych przez dzieci. Nie inaczej jest w przypadku najpopularniejszych piosenek uczonych w pierwszej kolejności przez początkujących – znajduje się ona w ścisłej czołówce wśród melodyjek odpowiednich dla początkujących keyboardzistów, szczególnie dzieci. By zagrać tę piosenkę, wystarczy podążać za przygotowanymi przez nas […]