Nie lękajcie się jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Nie lękajcie się jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Nie lękajcie się jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord e
akord a
Nie lękajcie się nuty z literami
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Nie lękajcie się – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Nie lękajcie się. Autor nieznany.Jest to piesń oazowa. Słowa z jej tytułu, wypowiedział Jan Paweł Drugi.Pierwsze słowa tj. Nie lękajcie się, Ja jestem z wami. Nie lękajcie się, Ja jestem z wami. dobrze oddają charakter tej piosenki. Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Nie lękajcie się, Bóg jest miłością Nie lękajcie się, trwajcie mocni w wierze.

Dodatkowe informacje o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Z pewnością zaimponujesz dzieciakom, jeśli nauczysz się tego grać na jakimś instrumencie! A nie jest to w ogóle trudne, szczególnie jeśli skorzystasz z naszych opracowań. Są one prosto rozpisane, tak by nie sprawiać problemu właściwie nikomu, nawet dopiero początkującym muzykom.Jest bardzo chwytliwa i ma prosty do zapamiętania tekst. Bez większego trudu możesz ją zagrać na wybranym przez siebie instrumencie, pomogą ci w tym przygotowane przez nas opracowania. Warto dodać, że są one zawsze przygotowywane w taki sposób, by nie sprawiły żadnego problemu nawet osobom, które nigdy wcześniej nie miały styczności z instrumentami.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Miała baba koguta jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Miała baba koguta na klawiszach + nuty. Chcesz zagrać utwór: Miała baba koguta? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Autor nie jest znany.Polska piosenka ludowa. Dużo polskich zespołów, zaczęło przerabiać w niej słowa, by miała bardziej żartobliwy wydźwięk. Piosenka zaczyna się od słów: Miała baba […]

Ruda tańczy jak szalona jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe. Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik. Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut! (Jeśli [...]

Pan McDonald farmę miał nuty na keyboard

Proste nuty z literami do Pan McDonald farmę miał . Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Pan McDonald farmę miał w wersji dla poczatkujących. Utwór został napisany przez nieznanego autora.Ta piosenka opowiada o farmerze i zwierzętach, które miał na farmie. Również jest w formie samej rymowanki. Pierwsze słowa tego utworu tj. Pan McDonald farmę […]