Summertime nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Summertime - jak zagrać na keyboardzie?

Summertime należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord E
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Nuty do Swing low sweet chariot .

Chcesz zagrać utwór: Swing low sweet chariot? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Autor nieznanyTo afroamerykańska pieśń duchowna i jedna z najbardziej znanych pieśni chrześcijańskich. Jej powstanie można datować na około 1865 rok.Pierwsze słowa tej piosenki tj. I looked over Jordan, and what did I see, Coming for to carry me home. pokazują jej gatunek. Obstawiam, że kojarzysz tę piosenkę także z tych słów: Swing low, sweet chariot, Coming for to carry me home.

Dodatkowe informacje o nutach

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Bez względu na to którą z wersji znasz – możesz ją teraz zagrać na wybranym przez siebie instrumencie. Pomoże Ci w tym opracowanie, które znajdziesz na naszej stronie. Jest bardzo prosto rozpisane, nie sprawi problemu nawet amatorowi, który dopiero zaczyna swoją przygodę z muzyką. Opracowania są też dostępne w wersjach książkowych, w fajnie skomponowanych pakietach. Dzięki nim można nauczyć się grać na instrumencie samodzielnie, w własnym domowym zaciszu.Jeśli ktoś chce się nauczyć grać tą piosenkę na instrumencie, to może to zrobić w łatwy sposób korzystając z opracowania, które znajdziecie na naszej stronie. Jest ono bardzo prosto i przejrzyście przygotowane, tak by maksymalnie ułatwić cały proces nauki. Samo zagranie takiego utworu to naprawdę duża satysfakcja! Na stronie znaleźć też możesz opracowania innych patriotycznych utworów, oraz po prostu znanych piosenek.

E C a*E D*X Summertime D C E*D E C a*A.-2 D*E.-2 And the livin’ is easy E C d*D D Fish are jumpin’ C A-2 C A-2 C H-2 And the cotton is high C E C a*E D*X Oh, your daddy’s rich D C E*D E C a*A.-2 D*E.-2 And your ma’ is good lookin’ E-2 C*G.-2 E-2 G-2 a*A.-2 C So hush, little baby d*E D C a*A.-2 Don’t you cry

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Nie płacz Ewka jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Boże coś Polskę nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Boże coś Polskę na keyboardzie/pianinie. Możesz nauczyć się grać piosenkę: Boże coś Polskę w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Feliński AlojzyTen utwór możemy przeczytać również w formie wiersza, na którym został oparty, o tym samym tytule.Pierwsze słowa tej piosenki to Boże coś Polskę przez tak długie wieki […]

W dobrą stronę jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: