Z tej biednej ziemi nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Z tej biednej ziemi - jak zagrać na keyboardzie?

Z tej biednej ziemi należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord a

O piosence i o nutach

Z tej biednej ziemi to utwór religijny, który pięknie brzmi w wykonaniu zarówno wokalnym, jak i instrumentalnym. Ma prostą melodię, nieskomplikowane rozwiązania harmoniczne, łatwo go zapamiętać i odtworzyć z pamięci. To także bardzo dobra pieśń dla osób, które uczą się grać na klawiszach. Nasz kurs gry na keyboardzie zawiera ten utwór w wersji literowej. Nuty literowe to dobra, prosta alternatywa dla tradycyjnego zapisu nutowego. Nie trzeba mieć przygotowania muzycznego, aby zacząć swoją przygodę z muzyką. Wystarczy przyporządkować nuty literowe do konkretnych dźwięków na keyboardzie lub innym instrumencie klawiszowym. Jeśli chcesz samodzielnie w domu spróbować nauczyć się grać na klawiszach, nasz śpiewnik i proste piosenki to rozwiązanie, które na pewno się sprawdzi. Zacznij grać najpierw proste piosenki, a szybko oswoisz się z instrumentem i będziesz mógł wziąć się za bardziej zaawansowane i skomplikowane technicznie utwory. Im szybciej zaczniesz, tym szybciej będziesz dobrze grać.

C*G G F*A C*G E a*C.2 H A C*A G Z tej biednej ziemi, z tej łez doliny G*F G F C*E E a*E D C G*D Tęskny się w niebo unosi dźwięk. C*G G F*A C*G E a*C.2 H A G*A G O Boskie Serce, skarbie jedyny, C*E.2 D2 C2 F*C.2 H G*A H D2 C*C.2 Wysłuchaj grzesznych serc naszych jęk! E*E E2 D2 a*C.2 H F*A A A E*G# Nie chciej odrzucać modlitwy tej, a*E A H F*C.2 C2 G*D.2 C2 D2 C*E.2 Bo Twej litości błagamy w niej. C*G G F*A C*G E a*C.2 H A G*A G Serce Jezusa, ucieczko nasza,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Cztery razy po dwa razy nuty literowe

O piosence i o nutach Cztery razy po dwa razy to piosenka z prostymi słowami i łatwo wpadająca w ucho melodią. Jeśli planujesz rozpocząć naukę gry na jakimś instrumencie, warto sięgnąć po takie proste piosenki, które można grać z pamięci już po kilku powtórzeniach. Na naukę gry na instrumencie nigdy nie jest za późno – […]

V Symfonia Beethovena nuty literowe i tutorial

G G G D# F F F D G G G D# G# G# G# G D# D# D# C F F F D G# G# G# G F F F D G G G F D# Piąta symfonia Beethovena to jedno z najbardziej monumentalnych i znanych dzieł muzyki klasycznej. Grana jest przez najlepszych muzyków […]

Jeden chleb nuty literowe

O piosence i o nutach Jeden chleb to klasyczna pieśń religijna, którą słyszymy w kościołach i na kościelnych uroczystościach. Jest podniosła i uroczysta, ale jednocześnie dosyć prosta pod względem formy i melodii. Kurs gry na keyboardzie zawiera ten utwór w wersji z literowym zapisem nutowym, który został przygotowany z myślą o osobach początkujących. Możesz więc […]