Zbliżam się w pokorze nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Zbliżam się w pokorze - jak zagrać na keyboardzie?

Zbliżam się w pokorze należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord e
akord a

O piosence i o nutach

Zbliżam się w pokorze to pieśń religijną, którą zna praktycznie każdy. Śpiewana jest w kościołach zarówno w czasie zwykłych mszy świętych, jak i w trakcie bardziej uroczystych okazji. Zbliżam się w pokorze jest utworem dosyć prostym, melodyjnym, opartym na prostych rozwiązaniach harmonicznych. Kurs gry na keyboardzie oferuje ten utwór w wersji z nutami literowymi, które są o wiele łatwiejsze do rozczytania niż tradycyjny zapis nutowy na pięciolinii. Nuty literowe nie wymagają przygotowania muzycznego. Wystarczy dopasować je do konkretnych dźwięków na klawiszach keyboardu. Śpiewnik z nutami literowymi zawiera proste piosenki, które wszyscy znają. A o wiele łatwiej jest zaczynać grać te utwory, które znamy niż zupełnie nieznane nam melodie. Jeśli chcesz zacząć naukę gry na keyboardzie, zacznij już dzisiaj. Z każdym dniem Twoje umiejętności będą coraz lepsze. Nauka gry na keyboardzie może być świetnym początkiem muzycznej przygody na wiele lat.

C*C E G G G*G A C*G F*F E G*D C C*C Zbliżam się w pokorze i niskości swej, a*C E G G G*G A C*G F*F E G*D C C*C Wielbię Twój majestat, skryty w Hostii tej, G*G G A H a*C.2 e*H G F*A G F E G*D Tobie dziś w ofierze serce daję swe,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

O Stworzycielu duchu przyjdź nuty literowe

O piosence i o nutach O stworzycielu duchu przyjdź to religijna pieśń, która jest wykonywana w trakcie większych uroczystości, najczęściej z towarzyszeniem organów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby nauczyć się grać ten utwór na innym instrumencie klawiszowym. Nasz kurs gry na keyboardzie zawiera nuty literowe, dzięki czemu ten podniosły utwór będzie mogła bez […]

The British Grenadiers nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do The last rose of summer . Możesz nauczyć się grać piosenkę: The last rose of summer w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Thomas Moore Utwór napisany w 1805 roku. Wiersz i melodia razem zostały opublikowane w grudniu 1813 roku w tomie piątym A Selection of Irish Melodies […]

Biała flaga nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: