Zbliżam się w pokorze nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Zbliżam się w pokorze - jak zagrać na keyboardzie?

Zbliżam się w pokorze należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord e
akord a

O piosence i o nutach

Zbliżam się w pokorze to pieśń religijną, którą zna praktycznie każdy. Śpiewana jest w kościołach zarówno w czasie zwykłych mszy świętych, jak i w trakcie bardziej uroczystych okazji. Zbliżam się w pokorze jest utworem dosyć prostym, melodyjnym, opartym na prostych rozwiązaniach harmonicznych. Kurs gry na keyboardzie oferuje ten utwór w wersji z nutami literowymi, które są o wiele łatwiejsze do rozczytania niż tradycyjny zapis nutowy na pięciolinii. Nuty literowe nie wymagają przygotowania muzycznego. Wystarczy dopasować je do konkretnych dźwięków na klawiszach keyboardu. Śpiewnik z nutami literowymi zawiera proste piosenki, które wszyscy znają. A o wiele łatwiej jest zaczynać grać te utwory, które znamy niż zupełnie nieznane nam melodie. Jeśli chcesz zacząć naukę gry na keyboardzie, zacznij już dzisiaj. Z każdym dniem Twoje umiejętności będą coraz lepsze. Nauka gry na keyboardzie może być świetnym początkiem muzycznej przygody na wiele lat.

C*C E G G G*G A C*G F*F E G*D C C*C Zbliżam się w pokorze i niskości swej, a*C E G G G*G A C*G F*F E G*D C C*C Wielbię Twój majestat, skryty w Hostii tej, G*G G A H a*C.2 e*H G F*A G F E G*D Tobie dziś w ofierze serce daję swe,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Chrystus Pan karmi nas nuty literowe

O piosence i o nutach Chrystus Pan karmi nas to utwór religijny, który dosyć często jest grany w kościołach i na różnych uroczystościach kościelnych. Nic w tym dziwnego – ma prostą linię melodyczną i jest łatwy do zapamiętania. Kurs gry na keyboardzie zawiera tę pieśń kościelną w wersji z zapisem literowym. To rozwiązanie jest bardzo […]

Byle jak nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Już nie zapomnisz mnie nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Już nie zapomnisz mnie na keyboardzie + nuty. Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Już nie zapomnisz mnie. Ludwik StarskiTa piosenka, stała się jednym z dwóch szlagierów polskiej komedii muzycznej z 1938 roku. Pierwsze słowa tj. Nocami w gwiazdy spoglądam I myślę […]