Rozkwitały pąki białych róż nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Rozkwitały pąki białych róż - jak zagrać na keyboardzie?

Rozkwitały pąki białych róż należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord G
akord a

O piosence i o nutach

W polskiej tradycji i kulturze wiele jest typowo wojennych utworów, które kojarzymy przede wszystkim z uroczystościami związanymi z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Rozkwitały pąki białych róż to jedna z pieśni, które wzruszają, przywołują piękne czasy, a jednocześnie bardzo wpadają w ucho. Piękna melodia aż się prosi, by ją nie tylko nucić, ale również zagrać. Polecamy nasz prosty kurs gry na keyboardzie dla początkujących, dzięki któremu szybko nauczysz się grać ten i inne piękne utwory. Nuty na keyboard dostępne są w zapisie literowym zamiast typowego zapisu na pięciolinii. Aby je grać, nie musisz mieć żadnego przygotowania muzycznego i umiejętności grania na instrumencie. Nuty literowe szybko można dopasować do dźwięków konkretnych klawiszy. Spróbuj i przekonaj się, że możesz zacząć grać praktycznie z dnia na dzień. Nasz rozbudowany śpiewnik zawiera wiele utworów, z którymi bez problemu sobie poradzisz nawet wtedy, jeśli nigdy wcześniej nie grałeś. Już dziś możesz zacząć niezwykłą przygodę z muzyką.

a*E E E E E*E D C H-2 a*A.-2 Rozkwitały pąki białych róż F*A G# A F C*E D# E F E Wróć Jasieńku z tej wojenki już G*G D G F C*E D# E F E Wróć ucałuj jak za dawnych lat E*H.-2 H-2 H-2 H-2 E D a*C H-2 C D E*E G# Dam ci za to róży najpiękniejszy kwiat F*A G# A F C*E D# E F E Wróć ucałuj jak za dawnych lat

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Przez Twe oczy zielone nuty literowe i tutorial

F F F F C# C F# F# Odkąd zobaczyłem ciebie G# G# G# D# C A# G# G# Nie mogę jeść, nie mogę spać F F F F C# C F# F# Jak do tego doszło? Nie wiem C C C C# C A# A A# Miłość o sobie dała znać Przez Twe oczy […]

Przez chrztu świętego wielki dar nuty literowe

O piosence i o nutach Przez chrztu świętego dar to religijna, uroczysta pieśń wykonywana między innymi na religijnych uroczystościach, takich jak chrzty czy komunie. Choć jest doniosła i uroczysta, ma prostą i łatwą do zapamiętania melodię. Można więc znaleźć ją w wielu śpiewnikach i zbiorach nut dla początkujących muzyków. Nasz kurs gry na keyboardzie zawiera […]

Zdrowaś Maryjo łaski pełna nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Zmartwychwstał Pan i żyje dziś na keyboardzie/pianinie. Chcesz zagrać piosenkę: Zmartwychwstał Pan i żyje dziś? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Autor jest nieznanyTo piosenka typowo Wielkanocna. Można ją zobaczyć w śpiewniku Otwórzcie serca.Pierwsze słowa tej piosenki tj. Dzięki składajmy […]