W Betlejem proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

W Betlej - jak zagrać na keyboardzie?

W Betlej należy do kategorii: Proste nuty do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord d
W Betlejem nuty z literami
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać W Betlejem na keyboardzie/pianinie.

Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to W Betlejem będzie dobrym pomysłem. Autor jest anonimowy.Prawdopodobnie piesń pochodzi z XIX wieku. Tekst do niej ukazał się w 1878 roku. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem wesoła nowina,… Chrystus się rodzi, nas oswobodzi, Anieli grają, króle witają, – to właśnie ten tekst jest najbardziej znaną częścią tej piosenki.

Więcej o nutach i sposobie gry na keyboardzie/klawiszach.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. W opracowaniach nie ma trudnego zapisu, nie trzeba znać nawet nut! Jeśli ktoś chce rozwijać swoje umiejętności – warto zajrzeć też do sklepu online na naszej stronie. Są w nim książki z opracowaniami przeróżnych piosenek, to cała masa materiałów do nauki.Dzięki naszym opracowaniom w bardzo łatwy sposób można zagrać tą melodię na keyboardzie, czy też innym wybranym instrumencie. Dla jeszcze większego ułatwienia, na stronie znajdują się też opracowania wideo.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Katiusza jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Katiusza na keyboardzie + nuty. Chcesz zagrać piosenkę: Katiusza? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Matwiej Isaakowicz Błanter to autor tej piosenki.Spopularyzowana podczas wojny w Związku Radzieckim piosenka żołnierska, mówiąca o tęsknocie dziewczyny do ukochanego. Rascwietali jabłoni i gruszy, Popłyli tumany nad riekoj; – to […]

Kukułeczka kuka nuty na keyboard

Proste nuty z literami do Kukułeczka kuka . Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Kukułeczka kuka. Ta piosenka jest uzywana często przy pracy z dziećmi, by nauczyć je z podstawami liczenia czasu.proste-nutyTen utwór napewno pomaga dzieciom nauczyć się wydawać dźwięki podobne do ptaków. Przy okazji jest radosny i dynamiczny, […]

Row row row your boat proste nuty

Row row row your boat – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Row row row your boat. Mocno związany z tą piosenką jest: Elifalet Oram LyteTa piosenka jest znaną rymowanką, której najwcześniejsze wydanie, pochodzi aż z 1851 roku. Pierwsze linijki tej piosenki to Row, row, row your boat Gently down […]