W Betlejem proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

W Betlej - jak zagrać na keyboardzie?

W Betlej należy do kategorii: Proste nuty do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord d
W Betlejem nuty z literami
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać W Betlejem na keyboardzie/pianinie.

Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to W Betlejem będzie dobrym pomysłem. Autor jest anonimowy.Prawdopodobnie piesń pochodzi z XIX wieku. Tekst do niej ukazał się w 1878 roku. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Dzisiaj w Betlejem, dzisiaj w Betlejem wesoła nowina,… Chrystus się rodzi, nas oswobodzi, Anieli grają, króle witają, – to właśnie ten tekst jest najbardziej znaną częścią tej piosenki.

Więcej o nutach i sposobie gry na keyboardzie/klawiszach.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. W opracowaniach nie ma trudnego zapisu, nie trzeba znać nawet nut! Jeśli ktoś chce rozwijać swoje umiejętności – warto zajrzeć też do sklepu online na naszej stronie. Są w nim książki z opracowaniami przeróżnych piosenek, to cała masa materiałów do nauki.Dzięki naszym opracowaniom w bardzo łatwy sposób można zagrać tą melodię na keyboardzie, czy też innym wybranym instrumencie. Dla jeszcze większego ułatwienia, na stronie znajdują się też opracowania wideo.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Johny Johny Yes Papa proste nuty

Johny Johny Yes Papa – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Johny Johny Yes Papa w wersji dla poczatkujących muzyków. Autor rymowanki nie jest do końca znany. Piosenka wydaje się być przekazywana z pokolenia na pokolenie.Piosenka opowiada o dziecku, Johnnym, które zostaje przyłapane przez ojca na jedzeniu cukru , kiedy nie […]

W dzień Bożego Narodzenia jak zagrać na keyboardzie

W dzień Bożego Narodzenia – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to W dzień Bożego Narodzenia będzie dobrym pomysłem. Autor jest anonimowy.Polska kolęda, powstała prawdopodobnie w 1767 roku.W dzień Bożego narodzenia, Radość wszystkiego stworzenia. – to właśnie od tych słów zaczyna się ta piosenka. Najpopularniejsza część tej piosenki to: Ptaszki […]

Pije Kuba do Jakuba nuty na keyboard

Pije Kuba do Jakuba – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Pije Kuba do Jakuba w wersji dla poczatkujących. Twórcą tej piosenki jest ksiądz Stefan Witwicki.To polska piosenka tradycyjna. Prawdopodobnie została ukazana w XVIII wieku. Pije Kuba do Jakuba Jakub do Michała – to właśnie od tych słów zaczyna się […]