Suplikacja Święty Boże nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Suplikacja Święty Boże - jak zagrać na keyboardzie?

Suplikacja Święty Boże należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord B
akord e

O piosence i o nutach

Pieśni i utwory kościelne są dobrym materiałem dla osób, które dopiero uczą się grać na jakichś instrumentach. Są powszechnie znane, oparte na prostej melodii i rozwiązaniach harmonicznych. Napisane są zwykle na organy, dzięki czemu bez problemu można je zagrać także na innych instrumentach klawiszowych. Suplikacja Święty Boże grana jest na większości mszy w kościele, każdy więc słyszał ją co najmniej kilka razy w życiu. Aby nauczyć się ją grać na klawiszach, warto sięgnąć po kurs gry na keyboardzie, który zawiera zbiór nut literowych. Takie rozwiązanie sprawia, że nie potrzeba mieć przygotowania muzycznego ani umiejętności czytania standardowego zapisu nutowego. Nuty literowe bez problemu można dopasować do konkretnych klawiszów na keyboardzie czy innym instrumencie. Wystarczy, że zaczniesz grać pierwsze dźwięki, a bardzo szybko ułożą się one w kompletną melodię. Sięgnij po proste piosenki na keyboard i przekonaj się, że możesz zupełnie samodzielnie nauczyć się grać n instrumentach klawiszowych.

e*E E H*D# e*E e*E E H*D# e*E Święty Boże, Święty mocny, e*G G G F# E H*F# F# Święty a Nieśmiertelny H*F# F# G F# e*E H*D# e*E Zmiłuj się nad nami…

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

The First Noel nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Śliczna Panienka na klawiszach + nuty. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Śliczna Panienka jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Autor jest anonimowy.Jedna z najpopularniejszych klasztornych kolęd, gdzie melodia się zmieniała w zalezności od klasztoru.Śliczna Panienka Jezusa zrodziła, w stajni powiwszy, siankiem Go nakryła. – […]

Królowa nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Oh Shenandoah nuty literowe

O piosence i o nutach Oh Susanna – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Oh Susanna w wersji dla poczatkujących. Stephen Collins FosterTo pieśń minstrela, która została opublikowana po raz pierwszy w 1848 roku. Piosenka zaczyna się od słów: I come from Alabama with my banjo on my knee I’m […]