Zagraj mi cyganie jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Zagraj mi cyganie jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Zagraj mi cyganie jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Zagraj mi cyganie nuty na klawisze
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Zagraj mi cyganie na keyboardzie/pianinie.

Możesz zacząć grać piosenkę: Zagraj mi cyganie w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor najprawdopodobniej jest anonimowy. Piosenka z gatunku folk, której powstało kilka wersji. Jedną z bardziej znanych jest “Zagraj mi czarny cyganie”.Pierwsze słowa tj. Zagraj mi piękny cyganie, zagraj mi piosnkę sprzed lat Zagraj mi pieśń o miłości, może ostatni już raz! dobrze oddają charakter tej piosenki. Często śpiewany fragment tej piosenki to: Żegnajcie góry, doliny, a ty cyganie mi graj Żegnaj, ach żegnaj kochanie, ja pójdę w nieznaną dal.

Dodatkowe informacje o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Każdy znajdzie tutaj piosenkę, której chętnie się nauczy. Nasze opracowania można też zakupić w formie książkowej, w sklepie internetowym dostępnym na naszej stronie. To piękna melodia z pięknym tekstem, którą słyszał chyba każdy choć raz w życiu. Nie jest wcale trudna, szczególnie jeśli skorzysta się z opracowania naszego autorstwa. Wszystkie nasze opracowania są skonstruowane w bardzo prosty sposób, przy użyciu łatwego zapisu, również literowego. Takie opracowanie nie sprawi problemu nawet dopiero początkującym muzykom.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Kukułeczka kuka nuty na keyboard

Proste nuty z literami do Kukułeczka kuka . Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Kukułeczka kuka. Ta piosenka jest uzywana często przy pracy z dziećmi, by nauczyć je z podstawami liczenia czasu.proste-nutyTen utwór napewno pomaga dzieciom nauczyć się wydawać dźwięki podobne do ptaków. Przy okazji jest radosny i dynamiczny, […]

Pineapple Rag nuty na keyboard

Pineapple Rag – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Pineapple Rag. To piosenka, która została wydana w 1957 roku w Londynie. proste-nutyTo jedna z pierwszych kompozycji autora. Była to wczesna kompozycja ragtime. Pierwsze słowa tej piosenki to Hark to the music, it’s the Pine Apple […]

Hymn USA jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Hymn USA na keyboardzie/pianinie. Hymn USA to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Ten utwór, to hymn narodowy Francji, stworzony w 1792 roku. Znany również pod nazwą “Marsylianka” proste-nutyHymn powstał w 1814 roku, ale jako oficjalną pieśń państwową, przyjęty został w 1931 roku. Oh, say can you see, by the dawn’s early […]