Nie było miejsca dla Ciebie nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Nie było miejsca dla Ciebie - jak zagrać na keyboardzie?

Nie było miejsca dla Ciebie należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord F
Akord G
akord a

O piosence i o nutach

Nie było miejsca dla Ciebie jest popularna kolędą śpiewaną w czasie Bożego Narodzenia. To prosty i niewymagający utwór, którego linia melodyczna jest bardzo łatwa do zapamiętania. Jeśli chcesz nauczyć się ją grać, nie musisz mieć praktycznie żadnego przygotowania muzycznego ani umiejętności czytania nut. Wystarczy, że wybierzesz kurs gry na keyboardzie, oparty na literowym zapisie nut. Ten sposób opisania utworu sprawia, że bardzo łatwo można podane literowo dźwięki przyporządkować konkretnym klawiszom na klawiaturze fortepianu, keyboardu i innego instrumentu klawiszowego. Piosenki na keyboard podane literowo są łatwe do zagrania praktycznie dla każdego. Nawet, jeśli nie masz nauczyciela muzyki i chcesz jedynie nauczyć się grać dla własnej przyjemności i satysfakcji, z prostym tutorialem z pewnością poradzisz sobie samodzielnie. Kurs gry na keyboardzie pozwala dosłownie w kilka chwil opanować podstawowe melodie, oswoić się z klawiaturą instrumentu i zacząć grać bardziej skomplikowane utwory.

a*X E D# E C2 C2 D2 E*H H E*X Nie było miejsca dla Ciebie E D# E H H C2 a*A A a*X W Betlejem w żadnej gospodzie E D# E C2 C2 D2 E*H H E*X I narodziłeś się Jezu E D# E H H C2 a*A A a*X W stajni w ubóstwie i chłodzie A C2 D2 C*E.2 E2 F2 G*D.2 D2 E*X Nie było miejsca choć zszedłeś E G# H D2 D2 E2 a*C.2 C2 F*X Jako Zbawiciel na ziemię F E F C2 C2 D2 E*H H E*X By wyrwać z czarta niewoli

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

A kto się w styczniu urodził nuty literowe

O piosence i o nutach A kto się w styczniu urodził to znana, skoczna i rytmiczna piosenka, która łatwo wpada w ucho i zachęca do wspólnej zabawy. Takie proste utwory o nieskomplikowanej linii melodycznej są doskonałe także dla osób, które chcą nauczyć się grać na klawiszach lub na innym instrumencie. Oczywiście, pod warunkiem, że będą […]

What child is this nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do Z narodzenia Pana . Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Z narodzenia Pana będzie dobrym pomysłem. Autor jest nieznany,Ta kolęda, powstała najprawdopodbniej na przełomie XVIII i XIX wieku.Pierwsze linijki tej piosenki to Z narodzenia Pana dzień dziś wesoły, Wyśpiewują chwałę Bogu żywioły! Radość ludzi wszędy słynie, […]

Jarabe tapatio nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do La Raspa . Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: La Raspa. Autor jest anonimowyUtwór, który akomponuje z tańcem o tej samej nazwie, wykonywany podczas urczystości oraz w szkołach tańca.Pierwsze słowa tego utworu tj. La Raspa I danced forwards […]