Radetzky March nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Radetzky March nu - jak zagrać na keyboardzie?

Radetzky March nu należy do kategorii: Proste nuty do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord G
Radetzky March proste nuty
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Radetzky March – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Możesz nauczyć się grać piosenkę: Radetzky March w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. To III część Sonaty fortepianowej b-moll op. 35.proste-nutyUtwór, skomponowany na uroczysty bankiet, wydany w Wiedniu 1848 roku. – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ta piosenka. – to często grany fragment tej piosenki.

Więcej o utworze.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Nauka tej melodii nie jest trudna, szczególnie z opracowaniami, które znaleźć możesz na naszej stronie. Opracowanie jest bardzo przejrzyste, uczyć się z niego może nawet laik. Ułatwi to wszystko tutorial w formie wideo, który również u nas znajdziecie.To jedna z wielu piosenek, do których znaleźć możesz opracowanie na naszej stronie. Nasze nuty są opracowane w taki sposób, by opanowanie gry na instrumencie dla każdego było bardzo łatwe. Przy opracowaniach są też zamieszczone specjalne materiały wideo, które jeszcze bardziej ułatwiają całą naukę. Mając wystarczająco dużo zapału do nauki, możesz nauczyć się gry na instrumencie samodzielnie, we własnym domu.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Ojciec Wirgiliusz proste nuty

Nuty do Ojciec Wirgiliusz . Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Ojciec Wirgiliusz. Autor jest nieznany, piosenka przekazywana jest przez tradycję.Ten utwór, funkcjonuje równiez jako jedna z zabaw dla dzieci, pod tym samym tytułem. To dawna tradycyjna piosenka dla dzieci. Pierwsze linijki tej piosenki to Ojciec Wirgiliusz uczył […]

Wszystkie rybki śpią w jeziorze proste nuty

Wszystkie rybki śpią w jeziorze – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Wszystkie rybki śpią w jeziorze to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Autor piosenki jest nieznany.Ta piosenka również jest znana pod nazwą “Pytała się Pani”. Nie wiadomo dokładnie kiedy powstała, jedne z nut do niej są z 1938 roku. Pierwsze słowa tej piosenki tj. […]

Take Me Out to the Ball Game jak zagrać na keyboardzie

Nuty do Take Me Out to the Ball Game . Chcesz zagrać piosenkę: Take Me Out to the Ball Game? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Jack Norworth to autor tej piosenki.To piosenka z 1908 roku, która nieoficjalnie stała się hymnem północnoamerykańskiego baseballu. Katie Casey was baseball […]