Jezus malusieńki nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Jezus malusieńki nu - jak zagrać na keyboardzie?

Jezus malusieńki nu należy do kategorii: Proste nuty do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord G
Akord A
akord a
Jezus malusieńki nuty z książki
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jezus malusieńki – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Jezus malusieńki. Autor jest nieznany.Pochodzi z XVIII wieku, posiada rytm kujawiaka. Jest bardzo popularna w zakochan żeńskich. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Jezus malusieńki, leży wśród stajenki, Płacze z zimna, nie dała Mu matusia sukienki. pokazują jej gatunek. Często śpiewany fragment tej piosenki to: o uboga była, rąbek z głowy zdjęła, W który dziecię uwinąwszy, siankiem Je okryła.

Więcej o nutach i sposobie gry na keyboardzie/klawiszach.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Znają ją zarówno młodzi, jak i starzy. Jest to też bardzo chwytliwa melodia, którą łatwo zagrać na właściwie każdym instrumencie. Jeśli masz chęć nauczyć się grać tego na klawiszach, czy akordeonie, to z pewnością pomogą Ci w tym nasze opracowania! Naukę z pewnością wspomóc może też dostępny materiał wideo, który jeszcze dokładniej tłumaczy to, jak zagrać tą piosenkę.Ty również teraz możesz ją zagrać i to bez większego trudu! Z opracowaniami, które są dostępne na naszej stronie będzie to wręcz banalnie proste. W opracowaniach nie ma skomplikowanego zapisu, nawet całkowicie początkujące osoby nie będą miały z nim problemu. Opracowania można też kupić w formie książek, w naszym sklepie internetowym są dostępne w atrakcyjnych cenowo pakietach.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Marsz żałobny jak zagrać na keyboardzie

Marsz żałobny – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Możesz nauczyć się grać piosenkę: Marsz żałobny w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Amerykańska piosenka folkowa, opublikowana w 1894 roku. proste-nutyTo III część Sonaty fortepianowej b-moll op. 35. Piosenka zaczyna się od słów: … – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki. Dodatkowe informacje o nutach […]

Panie pragnienia ludzkich serc proste nuty

Proste nuty z literami do Panie pragnienia ludzkich serc . Chcesz zagrać piosenkę: Panie pragnienia ludzkich serc? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Autor nieznany.W tej piosence porównuje się ludzi do owiec, by pokazać jak bardzo ufają Bogu. Pierwsze słowa tego utworu tj. Panie, pragnienia ludzkich serc […]

W dzień Bożego Narodzenia jak zagrać na keyboardzie

W dzień Bożego Narodzenia – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to W dzień Bożego Narodzenia będzie dobrym pomysłem. Autor jest anonimowy.Polska kolęda, powstała prawdopodobnie w 1767 roku.W dzień Bożego narodzenia, Radość wszystkiego stworzenia. – to właśnie od tych słów zaczyna się ta piosenka. Najpopularniejsza część tej piosenki to: Ptaszki […]