I’ll be home for Christmas jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

I’ll be home for Christmas jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

I’ll be home for Christmas jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord d
I'll be home for Christmas nuty z literami
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

I’ll be home for Christmas – jak zagrać na pianinie/keyboardzie.

Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę I’ll be home for Christmas w wersji dla poczatkujących. Kolęda, do której muzykę stworzył ukraiński kompozytor Mykola Leontovych. Jest na ukraińskim śpiewie ludowym „ Szchedryk ”. proste-nutyŚwiąteczna piosenka nagrana w 1943 roku. Pierwotnie napisana dla uczczenia żołnierzy za granicą, którzy pragnęli być w domu na Boże Narodzenie. Pierwsze słowa tego utworu tj. I’ll be home for Christmas You can plan on me pokazują jej styl. Christmas eve will find me Where the love light gleams – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Więcej o nutach i sposobie gry na keyboardzie/klawiszach.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Nasze opracowania ułatwią ci to zadanie, są bardzo dobrze skonstruowane – nawet amator zrozumie zapis nutowy i będzie umiał go odtworzyć. Nasze opracowania są też dostępne w sklepie internetowym w formie książek. Taka forma świetnie nada się na prezent. W książkach znaleźć można naprawdę dużo opracowań różnych znanych piosenek. Dzięki takim zbiorom na pewno nauczysz się świetnie grać na instrumencie.Na naszej stronie znajdziesz też wiele innych łatwych opracowań, a naukę zacząć możesz już teraz. A może chcesz mieć opracowania w formie fizycznej? Na naszej stronie jest sklep online w którym kupisz to i inne opracowania nut.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

This land is your land nuty na keyboard

This land is your land – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Polecamy Ci naukę piosenki: This land is your land ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Piosenka nagrana w 1958 roku, pod tytułem “Rock-in Robin”. Samą piosenkę również nagrał Michael Jackson. proste-nutyTo amerykańska piosenka folkowa. Została napisana w 1940 roku. Po raz […]

Kłaniam się Tobie proste nuty

Jak zagrać Kłaniam się Tobie na keyboardzie + nuty. Kłaniam się Tobie to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Autor nieznany.Pieśń, ma charakter wychwalający Pana. W początkach wersu, autor oddaje cześć Bogu który istnieje poza czasem. Pierwsze słowa tego utworu tj. Kłaniam się Tobie, Przedwieczny Boże, Którego niebo objąć nie może; pokazują jej styl. […]

Rudolph the red nosed reindeer jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Rudolph the red nosed reindeer na keyboardzie + nuty. Dzisiaj przedstawiamy Ci utwór pod tytułem: Rudolph the red nosed reindeer Ten utwor, to chrześcijański hymn na Adwent i Boże Narodzenie. Oryginalnie, tekst został napisany po łacinie. proste-nutyPopularna piosenka świąteczna, po raz pierwszy nagrana w 1950 roku. Pierwsze słowa tej piosenki to You know […]