Jak zagrać na keyboardzie Tu jest twoje miejsce

Ta piosenka pochodzi ze starej wersji serwisu. W starej wersji, nuty literowe oznaczaliśmy trochę innym sposobem. Poszczególne oktawy oznaczaliśmy za pomocą kolorów, zamiast numerów oraz są to nuty na prawą rękę (bez akordów). Jeśli nie wiesz, jak czytać takie nuty literowe, zajrzyj na podstronę: Jak czytać nuty literowe (kolorowe) Jednak, jeśli chcesz zagrać ten utwór - zachęcamy do spróbowania! 🙂 Serdecznie przepraszamy za ewentualne błędy lub braki.

H H C C H A G C H
W gorącym słońcu casablanki
H A# H C H A G G E E
Czerwonym skwarze marokańskich dni
G F# G A G A C C H
Szukałeś cienia swego domu
D D D C H A G G
Który na długo z oczu znikł.

Więcej nut znajdziesz w zakładce: bezpłatne materiały
oraz w naszych książkach i płytach, w zakładce: nasze produkty.

Tu jest Twoje miejsce to przepiękna piosenka z niezwykłymi słowami i ciekawą linią melodyczną. Choć wiele osób potrafi ją zaśpiewać, o wiele większym wyzwaniem może być nauka zagrania tego utworu na instrumencie. Do nauki możemy wybrać keyboard lub dowolny instrument klawiszowy. Nauka gry na keyboardzie może się wydawać skomplikowana dla osób, które nie miały nigdy do czynienia z teorią muzyki. Można jednak liczyć na spore ułatwienie – ciekawy tutorial z zapisami literowymi nut sprawi, że nawet zupełny laik bez problemu zagra melodię nie tylko tego, ale również wielu innych utworów. Jeśli zastanawiasz się, jak nauczyć się grać na instrumencie, nie musisz zapisywać się na lekcje muzyki i wydawać dużych pieniędzy na profesjonalnych nauczycieli. Tutorial z zapisami literowymi zawierający przeróżne piosenki na keyboard w zupełności wystarczy dla osób początkujący. Zacznij już dziś, a w krótkim czasie ten i wiele innych utworów będziesz bez problemu grać z pamięci.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Wakacyjne cuda nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Biała flaga nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Blue Christmas nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Hark the Herald Angels Sing . Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Hark the Herald Angels Sing jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Charles WesleyKolęda angielska, pierwszy raz wydana w zbiorze autora Hymns and Sacred Poems w 1739 roku.Prawie każdy z nas […]