Drunken Sailor nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Drunken Sailor - jak zagrać na keyboardzie?

Drunken Sailor należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord G
akord a

O piosence i o nutach

Nuty do Czy chciałaby Pani .

Chcesz zagrać piosenkę: Czy chciałaby Pani? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Autor, jak i kompozytor nie są niestety znani.Pierwsze słowa tej piosenki to Czy chciałaby pani murzyna? Murzyna, murzyna, ach nie Czy znasz te słowa? Bo murzyn z Afryki to kocha jak dziki Murzyna, murzyna, ach nie Jeśli tak, fajnie jeśli nauczysz się też zagrać do nich melodię! 🙂

Dowiedz się więcej o nutach

Ten utwór należy do utworów z gatunków: biesiadne i patriotyczne. Jeśli chcesz sam się nauczyć grać, to nasze opracowanie na pewno Ci to ułatwi. Jest bardzo przejrzyste i opracowane tak, by było odpowiednie nawet dla laika. Do naszych opracowań są też materiały wideo. A jeśli to nie jest dla Ciebie wystarczające, w sklepie internetowym na naszej stronie możesz kupić pakiety z książkami z fizyczną wersją naszych opracowań.Na naszej stronie znajdziesz też wiele innych łatwych opracowań, a naukę zacząć możesz już teraz. A może chcesz mieć opracowania w formie fizycznej? Na naszej stronie jest sklep online w którym kupisz to i inne opracowania nut literowych.

a*E E E E E E E A-2 C E What will we do with a drunken sailor? G*D D D D D D D G-2 H-2 D What will we do with a drunken sailor? a*E E E E E E E F# G A What will we do with a drunken sailor? G*G E D H-2 a*A.-2 A-2 Early in the morning! a*E E E E A-2 C E Way hay and up she rises G*D D D D G-2 H-2 D Way hay and up she rises a*E E E E F# G A Way hay and up she rises

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Takiego Janicka nuty literowe

O piosence i o nutach Takiego Janicka to prosta ludowa przyśpiewka, która jest bardzo melodyjna i rytmiczna. Jej nieskomplikowana linia melodyczna sprawia, że jest to także bardzo dobry utwór dla osób, które chciałyby się nauczyć grać na instrumencie klawiszowym. Przedstawiamy nasz oryginalny kurs gry na keyboardzie, który został przygotowany specjalnie z myślą o osobach początkujących. […]

Dobry Jezu nuty literowe

O piosence i o nutach Czarna Madonna – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Bardzo polecamy piosenkę: Czarna Madonna ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. Alicja GołaszewskaUtwór powstał w 1971 roku, zalicza się ją do współczesnych pieśni religijnych.Jest zakątek na tej ziemi, Gdzie powracać każdy chce, – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. […]

Wymarzona nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: