O mój rozmarynie nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

O mój rozmarynie - jak zagrać na keyboardzie?

O mój rozmarynie należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord F
Akord A
Akord A#
Akord d
akord g

O piosence i o nutach

O mój rozmarynie to wzniosła pieśń niepodległościowa, którą na pewno kojarzy każdy z nas. Pieśni wojenne są bardzo nostalgiczne, mają piękną linię melodyczną i zapadające w pamięć słowa. Warto nauczyć się nie tylko je śpiewać, ale również grać na różnych instrumentach. Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie, wybierz nasz sprawdzony śpiewnik, w którym znajdują się nuty literowe do wielu światowych i polskich przebojów. Kurs gry na keyboardzie został stworzony z myślą o osobach początkujących, które nie mają żadnego muzycznego przygotowania. Nuty literowe nie wymagają umiejętności czytania zapisu na pięciolinii. Wystarczy, że masz w domu keyboard i odrobinę wolnego czasu, a szybko możesz nauczyć się grać pierwsze melodie. Proste piosenki na keyboard wprowadzą Cię w krainę dźwięków i sprawią, że z każdym dniem będziesz sobie radził coraz lepiej. Zacznij już dziś i przekonaj się, że grania na instrumencie możesz nauczyć się zupełnie samodzielnie bez szkoły muzycznej i profesjonalnego nauczyciela.

d*D D D D g*G F A*E F E d*D O mój rozmarynie rozwijaj się, F*A A A A A#*D.2 C2 C*A# C2 A# F*A o mój rozmarynie rozwijaj się. d*A A A A g*A# A C*G F E D g*G F Pójdę do dziewczyny, pójdę do jedynej A*E F G d*A Zapytam się. F*A A A A A#*A# A C*G F E D g*G F Pójdę do dziewczyny, pójdę do jedynej

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Bogurodzica nuty literowe

O piosence i o nutach Bogurodzica jest najstarszym polskim utworem muzycznym, który polskie rycerstwo śpiewało przed ważnymi wydarzeniami. Utwór ma dosyć skomplikowaną linię melodyczną, nie posiada harmonii ani żadnych powtarzalnych fragmentów, pomimo to często jest grany i śpiewany w czasie różnych uroczystych okazji. Bogurodzicę można również bez problemu zagrać na instrumentach klawiszowych. Jest to bowiem […]

Katiusza nuty literowe

O piosence i o nutach Katiusza to jeden z popularnych utworów, który szybko wpada w ucho, jest oparty na prostej linii melodycznej i łatwych do zapamiętania słowach. To także bardzo dobra piosenka dla osób, które chcą nauczyć się grać na klawiszach. Osoby początkujące powinny bowiem sięgać po te melodie, które już znają – łatwiej jest […]

Wśród nocnej ciszy nuty literowe

O piosence i o nutach To jedna z tych kolęd które najczęściej wybrzmiewają przy wigilijnym czy świątecznym stole. Dlatego jeśli jeszcze jej nie opanowałeś, teraz jest na to świetna okazja, by móc zagrać ją podczas Bożego narodzenia. Aby całość brzmiałą dobrze, musisz mieć ją bardzo dobrze wyćwiczoną. Nasze nuty literowe, które niektórzy nazywają także tabami, […]