La donna e mobile (Rigoletto, Verdi) nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

La donna e mobile (Rigoletto, Verdi) - jak zagrać na keyboardzie?

La donna e mobile (Rigoletto, Verdi) należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G

O piosence i o nutach

Nuty do Marsz weselny .

Chcesz zagrać utwór: Marsz weselny? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Felix Mendelssohn-BartholdyUtwór skomponowany w 1842 roku, często grywany jest w kościołach na zakończenie ślubów, wówczas najczęściej na organach.Pierwsze słowa tej piosenki tj. Czy słyszysz biją nam weselne dzwony Za parę chwil złączymy się pokazują jej gatunek. Marsza Mendelsona dziś zagrają nam za parę chwil powiemy sobie tak Za parę chwil na dobre i na złe będziemy razem już to wiem – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Dowiedz się więcej o nutach

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Piosenka ma chwytliwy tekst, który łatwo zapada w pamięć i taką samą melodię. Możesz nauczyć się jej grać na wybranym przez siebie, dowolnym instrumencie. Pomoże Ci w tym opracowanie, które znajdziesz na naszej stronie. Jest ono banalnie proste, nie musisz nawet znać nut! W naszych opracowaniach stosujemy zapis literowy nut, który jest o wiele prostszy i zrozumiały nawet dla amatorów. Teraz również Ty możesz nauczyć się ją grać na wybranym przez siebie instrumencie, nawet jeśli nie masz w tym żadnego doświadczenia. Opracowania, które znajdują się na naszej stronie są bardzo łatwo rozpisane. Dzięki temu nikt nie będzie miał z nimi problemu! Wśród opracowań znajdziesz nie tylko piosenki dla dzieci, ale też inne popularne utwory.

C*E.2 E2 E2 G*G.2 F2 D2 G*D.2 D2 D2 C*F.2 E2 C2 C*E.2 D2 C2 G*C.2 H G*D.2 C2 A C*A G C*E.2 E2 E2 G*G.2 F2 D2 G*D.2 D2 D2 C*F.2 E2 C2 C*E.2 D2 C2 G*C.2 H G*D.2 C2 A C*A G

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Home, home on the range nuty literowe

O piosence i o nutach House of the rising sun – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: House of the rising sun. Autor jest nieznanyTo jedna z najsłynniejszych folkowych ballad amerykańskich. Również znana pod tytułem „The Rising Sun Blues” lub „House in New Orleans”.Piosenka […]

I’ve been working on a railroad nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Kalinka . Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Kalinka. Iwan ŁarionowPieśń ludowa, którą uznaje się jako najbardziej znany utwór rosyjski. W 1868 roku, została opublikowana jako oficjalna pieśń ludowa.Pierwsze słowa tego utworu tj. Kalinko, kalinko, kalinko moja! W sadzie jagodo malinko, malinko moja pokazują […]

Jesteś szalona nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: