Czy chciałaby pani? nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Czy chciałaby pani? - jak zagrać na keyboardzie?

Czy chciałaby pani? należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Czy chciałaby pani to biesiadna piosenka, którą często możemy usłyszeć na rodzinnych imprezach, festynach oraz na zabawach. Utwór bardzo łatwo wpada w ucho, ma prostą linię melodyczną i można go zanucić nawet po jednym odsłuchaniu. Można również taką prostą piosenkę wykorzystać do nauki gry na klawiszach. Proponujemy ten unikalny kurs gry na keyboardzie, który został stworzony z myślą o osobach początkujących. Kurs zawiera zbiór nut literowych, które są o wiele łatwiejsze niż tradycyjny zapis nutowy na pięciolinii. Z zapisem literowym bez problemu poradzą sobie osoby, które nie mają żadnego przygotowania muzycznego. Nasz śpiewnik krok po kroku wprowadzi Cię w świat muzyki i dźwięków. Nuty literowe bez problemu przyporządkujesz do konkretnych klawiszy na keyboardzie czy innym instrumencie klawiszowym. Wybierz nasze sprawdzone, proste nuty na keyboard i stwórz własny śpiewnik pełen ulubionych piosenek. Zacznij od prostych utworów, a z biegiem czasu sięgniesz po bardziej rozbudowane utwory muzyczne.

G C*C.2 C2 C2 C2 D2 C2 G*H G2 Czy chciała by pani murzyna G2 G*G.2 G2 G2 A2 G2 F2 C*E.2 Murzyna, murzyna ach nie C2 F*F.2 F2 F2 F2 G2 Bo murzyn z Afryki, F2 C*E.2 E2 E2 E2 F2 E2 to kocha jak dziki. G*D.2 D2 E2 F2 E2 D2 C*E.2 Murzyna, murzyna ach nie C2 F*F.2 F2 F2 F2 G2 Bo murzyn z Afryki,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Jak zagrać na keyboardzie mam chusteczkę

E G G G E G G G A G F E F D Mam chusteczkę haftowaną, co ma cztery rogi, D F F F D F F F G F E D E C kogo kocham, kogo lubię, rzucę mu pod nogi. E G G G E G G G A G F E […]

That’s all right now mama nuty literowe

O piosence i o nutach The British Grenadiers – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to The British Grenadiers jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Autor dokładnie nie jest znany.To tradycyjna pieśń marszowa, wojskowych jednostek wielkiej brytanii. Melodia pochodzi z XVII wieku. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Some talk […]

Bal wszystkich świętych nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: