Cztery razy po dwa razy nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Cztery razy po dwa razy - jak zagrać na keyboardzie?

Cztery razy po dwa razy należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Cztery razy po dwa razy to piosenka z prostymi słowami i łatwo wpadająca w ucho melodią. Jeśli planujesz rozpocząć naukę gry na jakimś instrumencie, warto sięgnąć po takie proste piosenki, które można grać z pamięci już po kilku powtórzeniach. Na naukę gry na instrumencie nigdy nie jest za późno – nasz sprawdzony kurs gry na keyboardzie jest w stanie nauczyć podstaw grania nawet osoby, które do tej pory nie miały żadnej styczności z muzyką. Podstawą naszej nauki są nuty literowe, które są o wiele łatwiejsze do rozczytania i zapamiętania od tradycyjnego zapisu nutowego. Spróbuj już dziś i przekonaj się, że zagranie prostych i znanych piosenek nie sprawi Tobie żadnego problemu. Tutorial do nauki gry na keyboardzie to świetna propozycja dla osób, które chcą samodzielnie i w domowym zaciszu nauczyć się grać na instrumentach klawiszowych i nie tylko. Jeśli zaczniesz od prostych i nieskomplikowanych piosenek, szybko oswoisz się z klawiaturą i na pewno sięgniesz po kolejne utwory. Apetyt na dobrą muzykę rośnie bowiem w miarę jedzenia.

E2 G2 C*C.2 C2 C2 C2 C2 C2 Czy normalna koza z bródką D2 E2 F*F.2 F2 F2 F2 F2 F2 może zostać prostytutką E2 F2 G*G.2 G2 G2 G2 G2 Ależ owszem czemu nie G2 A2 C*C.2 C2 C2 C2 C2 kozie też należy się E2 G2 C*C.2 C2 C2 C2 C2 C2 Cztery razy po dwa razy D2 E2 F*F.2 F2 F2 F2 F2 F2 osiem razy raz po raz

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Baśka nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Rozkwitały pąki białych róż nuty literowe

O piosence i o nutach W polskiej tradycji i kulturze wiele jest typowo wojennych utworów, które kojarzymy przede wszystkim z uroczystościami związanymi z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Rozkwitały pąki białych róż to jedna z pieśni, które wzruszają, przywołują piękne czasy, a jednocześnie bardzo wpadają w ucho. Piękna melodia aż się prosi, by ją nie tylko […]

Ach, jak przyjemnie nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Ach jak przyjemnie . Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Ach jak przyjemnie. Henryk WarsTa piosenka została napisana na potrzeby filmu “Zapomniane melodie”. Autorem tekstu jest znany scenarzysta filmowy Ludwik Starski.Piosenka zaczyna się od słów: Jak można się […]