W żłobie leży nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

W żłobie leży - jak zagrać na keyboardzie?

W żłobie leży należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

W żłobie leży jest jedną z najbardziej znanych kolęd, którą każdy potrafi zaśpiewać lub zanucić. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby nauczyć się ją grać. Kolęda ta ma prostą linię melodyczną, którą łatwo zapamiętać. Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie lub innych klawiszach, nie musisz nawet umieć czytać nut. Wystarczy prosty tutorial z nutami literowymi, które można bardzo łatwo przyporządkować konkretnym klawiszom na klawiaturze. Nuty literowe są bardzo łatwe do przyswojenia i zapamiętania. To dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają żadnego teoretycznego przygotowania muzycznego. Tutorial z nutami literowymi świetnie sprawdza się w przypadku osób początkujących. Do wyboru jest całe mnóstwo utworów, nie tylko kolęd, ale również innych znanych piosenek, które łatwo wpadają w ucho i można je szybko powtórzyć. Wybierając naukę przy użyciu nut literowych szybko opanujesz podstawy gry i będziesz mógł sięgnąć po bardziej rozbudowane utwory muzyczne na klawisze i nie tylko.

C*G G C2 D2 E2 G*D.2 C2 D2 E2 F2 W żłobie leży, któż pobieży C*E.2 F2 G2 G*F.2 C*E.2 D2 C2 Kolędować Małemu? C*G G C2 D2 E2 G*D.2 C2 D2 E2 F2 Jezusowi, Chrystusowi, C*E.2 F2 G2 G*F.2 C*E.2 D2 C2 Dziś nam narodzonemu? C*G.2 F2 E2 E2 F*A.2 G2 F2 E2 F2 Pastuszkowie przybywajcie d*F.2 E2 D2 D2 G*G.2 F2 E2 D2 E2 Jemu wdzięcznie przygrywajcie

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Majteczki w kropeczki nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Siekiera motyka nuty literowe

O piosence i o nutach Prosta, skoczna przyśpiewka ludowa i jednocześnie wyliczanka to utwór, który z pewnością zna każdy. Teraz bez problemu możesz go nie tylko śpiewać, ale również samodzielnie grać. Skorzystaj z prostego tutorialu, w którym znajdziesz łatwe wykonanie utworu oraz literowy zapis nut. Taka wersja nauczania jest doskonała dla osób początkujących, które dopiero […]

Andrzej łajdaku nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: