Tylko we Lwowie nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Tylko we Lwowie - jak zagrać na keyboardzie?

Tylko we Lwowie należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord D
Akord G
akord c
akord f
akord a

O piosence i o nutach

Tylko we Lwowie to stary, znany utwór, który należał do kanonów przedwojennych piosenek. Ma swój niepowtarzalny urok, a przy tym łatwo wpada w ucho, jest melodyjny i rytmiczny. Z naszym niezwykłym tutorialem już niedługo możesz tę piosenkę nie tylko śpiewać, ale również zagrać na instrumencie klawiszowym. Nasz kurs gry na keyboardzie został opracowany z myślą o osobach, które chcą rozwijać się muzycznie, ale nie mają w tym temacie żadnego przygotowania. Znajomość tradycyjnego zapisu nutowego nie jest konieczna – nuty literowe w zupełności wystarczą, aby grać proste linie melodyczne wielu znanych utworów. Piosenki na keyboard są tak opracowane, aby można je było zagrać bez żadnego przygotowania. Nauka gry na keyboardzie jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wybierz piosenkę, zapoznaj się z nutami literowymi i po prostu zacznij grać. Dzięki temu szybko oswoisz się z instrumentem i każdy kolejny utwór będzie dla Ciebie nie tyle wyzwaniem, co prawdziwą przyjemnością.

C c*G G G G F D# f*D D D D Niech inni se jado, gdzi mogo, gdzi chco F G*F F F F D# D c*D# G Do Widnia, Paryża, Londynu C c*G G G F D# G*D D D D A ja si ze Lwowa nie ruszym za próg! D a*E E E D*F# E D G*G Za skarby, ta skaż mnie Bóg! G-2 C*G.-2 C C C H-2 C G*D H-2 A-2 G-2 Bo gdzi jeszcze ludziom tak dobrze, jak tu? G*G D F C*E C Tylko we Lwowi! G-2 C*G.-2 C C C H-2 C G*D H-2 A-2 G-2 Gdzie śpiewem cie tulo i budzo ze snu?

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Whiskey in the jar nuty literowe

O piosence i o nutach Yankee Doodle Dandy – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Yankee Doodle Dandy. George M. CohanAmerykańska piosenka rymowanka, której wczesne wersje poprzedzają rewolucje Amerykańską.Pierwsze słowa tej piosenki to Brother Ephraim sold his Cow And bought him a Commission; But when Ephraim he came home He […]

Alla turca nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Can can . Bardzo polecamy piosenkę: Can can ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. Jacques OffenbachTa piosenka, jest puszczana podczas tańca o tej samej nazwie. Swoją popularność ugruntował przez paryskie teatrzyki. – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ta piosenka. Najpopularniejsza część tej […]

Głęboka studzienka nuty literowe

O piosence i o nutach Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie, warto zacząć od prostych i ogólnie znanych utworów, z którymi nawet osoby początkujące nie będą miały żadnych problemów. Głęboka studzienka to prosta, melodyjna i dosyć krótka piosenka, która często jest wykorzystywana w edukacji muzycznej najmłodszych. To także dobry utwór do pierwszych wprawek na […]