Ballada o Felku Zdankiewiczu nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Ballada o Felku Zdankiewiczu - jak zagrać na keyboardzie?

Ballada o Felku Zdankiewiczu należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Ballada o Felku Zdankiewiczu to znany utwór zespołu Szwagierkolaska, który z pewnością zna zarówno starsze, jak i młodsze pokolenie. Piosenka łatwo wpada w ucho, jest chwytliwa, rytmiczna i prosta do zapamiętania. Można więc ją wykorzystać jako utwór do nauki gry na klawiszach. Prezentujemy unikalny kurs gry na keyboardzie, który powstał z myślą o osobach całkowicie początkujących. Kurs powstał w oparciu o nuty literowe, których zapis jest o wiele prostszy niż tradycyjny zapis nut na pięciolinii. Nie trzeba więc mieć żadnego przygotowania muzycznego, aby móc bez problemu zagrać proste piosenki. Nuty literowe możemy przyporządkować do określonych klawiszy na keyboardzie i szybko zacząć grać dźwięk po dźwięku, aż ułoży się znana nam melodia. Jeśli zastanawiasz się, jak nauczyć się grać samodzielnie i bez wychodzenia z domu, sięgnij po nasz sprawdzony kurs gry na keyboardzie, który szybko wprowadzi Cię w świat muzyki. Wybór utworów jest na tyle duży, że bez problemu znajdziesz proste piosenki idealne dla siebie.

C*E.2 C2 C2 C2 C2 Felek Zdankiewicz G*D.2 G G G G G był chłopak morowy G*D.2 D2 D2 E2 F2 G2 Przyjechał na urlop C*E.2 C2 C2 C2 C2 C2 sześciotygodniowy F*A A C2 H A C*G G G A G G*H H Bajrum, tarira bajrum, tarira bajrum

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

List do M nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Hallelujh from „The Messiah” nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do In the hall of the Mountain King . Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest In the hall of the Mountain King. Edvard Hagerup GriegUtwór orkiestrowy, skomponowany w 1875 roku. Pierwotnie był częścią Opus 23 , ale później został wyodrębniony jako ostatni utwór Peer Gynt […]

W Betlejem nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Wśród nocnej ciszy . Polecamy Ci naukę piosenki: Wśród nocnej ciszy ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Autor jest nieznany,Pieśń powstała na przełomie XVIII i XIX wieku. Pierwszy raz kolęda, ukazała się w Śpiewniku kościelnym księdza Mioduszewskiego.Prawie każdy z nas zna […]