Tryumfy Króla Niebieskiego proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Tryumfy Króla Niebieskie - jak zagrać na keyboardzie?

Tryumfy Króla Niebieskie należy do kategorii: Proste nuty do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord G
Tryumfy Króla Niebieskiego nuty na keyboard
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Tryumfy Króla Niebieskiego na klawiszach + nuty.

Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Tryumfy Króla Niebieskiego Siostra Anna Kiernicka to autorka tej piosenki.Pieśń powstała w połowie XVIII wieku. Pierwszy zapis nutowy ukazał się ponad sto lat później w wydanym w 1874 roku “Śpiewniczku zawierającym pieśni kościelne”Tryumfy Króla niebieskiego Zstąpiły z nieba wysokiego. Pobudziły pasterzów, – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. Najpopularniejsza część tej piosenki to: Dobytku swego stróżów Śpiewaniem, śpiewaniem, śpiewaniem.

Dodatkowe informacje o grze

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Nasze opracowanie z pewnością ułatwi tą sprawę, szczególnie osobom które dopiero rozpoczynają swoją instrumentalną przygodę. Opracowania które tutaj znajdziesz, są rozpisane w bardzo prosty sposób. Taki zapis jest czytelny nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z nutami.Melodia i tekst piosenki szybko zapadają w pamięć. Teraz – korzystając z opracowania dostępnego na naszej stronie – możesz w bardzo łatwy sposób też zagrać tą piosenkę. Nie sprawi Ci to dużego problemu! Zagrać możesz ją zarówno na klawiszach, jak i akordeonie czy innym instrumencie, ten wybór należy do Ciebie.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

O Marianno proste nuty

Jak zagrać O Marianno na keyboardzie + nuty. O Marianno to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Utwór ukazał się w 1774 roku w „Za­ba­wach przy­jem­nych i po­ży­tecz­nych”. Wydarzenia w utworze powinno się czytać bezpośrednio jako wydarzenia następujące po pierwszym rozbiorze polski. proste-nuty Prawie wszyscy znają słowa od których zaczyna się ta piosenka: Wczoraj Tyś […]

Bądźże pozdrowiona hostio żywa jak zagrać na keyboardzie

Proste nuty z literami do Bądźże pozdrowiona hostio żywa . Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Bądźże pozdrowiona hostio żywa. Autor jest nieznany.Pieśń, jest śpiewana podczas obchodów Bożego ciała oraz podczas zwykłych mszy. Piosenka zaczyna się od słów: Bądźże pozdrowiona, Hostio żywa, W której Jezus Chrystus Bóstwo ukrywa!… Często śpiewany fragment tej piosenki to: […]

Dance of the Knights nuty na keyboard

Jak zagrać Dance of the Knights na keyboardzie/pianinie. Bardzo polecamy piosenkę: Dance of the Knights ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. Piosenka również znana krócej jako “500 miles” lub “Railroaders’ Lament”. To spopularyzowany utwór podczas okresu odrodzenia amerykańskiej muzyki ludowej.proste-nuty Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: … Najpopularniejsza część […]