Przybądź Duchu Święty nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Przybądź Duchu Święty - jak zagrać na keyboardzie?

Przybądź Duchu Święty należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord G
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Pieśni religijne są oparte na prostej melodii i łatwe do zapamiętania. Można je grać nie tylko na organach, ale również na innych instrumentach klawiszowych. Ze względu na swoją prostotę, mogą być wykorzystane do nauki gry. Przybądź duchu święty to jeden z utworów, jaki oferuje kurs gry na keyboardzie, zawierający literowy zapis nutowy. Nuty literowe są świetną i o wiele łatwiejszą alternatywą dla tradycyjnego zapisu nutowego na pięciolinii. Jeśli nie masz żadnego przygotowania muzycznego i nigdy wcześniej na niczym nie grałeś, nuty literowe będą dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Można je szybko dopasować do dźwięków na keyboardzie i praktycznie od razu zacząć grać. Sprawdź nasz śpiewnik zawierający proste piosenki z nutami literowymi i przekonaj się, że nauka gry na keyboardzie wcale nie jest skomplikowana. Zacznij grać już dziś, a w krótkim czasie muzyka i granie na instrumencie stanie się Twoją prawdziwą pasją.

a*A C2 d*H A G*G F C*E Przybądź Duchu Święty a*A C2 d*H A G*G F C*C Spuść z niebiosów wzięty G*G G d*A G F E G*D C*E Światła Twego strumień E*E E F# G# a*A E*G# Przyjdź ojcze ubogich a*A G# A H F*C.2 E*H Dawco darów mnogich

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Bierz co chcesz nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Brać nuty literowe i tutorial

F# F# F# F# G# G# G# To jest ta słowiańska brać G# G# G# G# A F# F# Lubi dużo pić i spać F# F# F# F# G# G# G# To jest ta słowiańska brać G# A G# A F# Lubi pić i spać

Niewiara jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: