Szampan nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Szampan nu - jak zagrać na keyboardzie?

Szampan nu należy do kategorii: .
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F

Szampan nuty dla początkujących
Oferta specjalna Pakiet E-booków Nuty Literowe
Disco polo i Polskie hity

WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 2 E-booki z nutami literowymi disco polo i polskie hity + instrukcja gry
+ tabele (PDF)
SPRAWDZAM

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Przed wielkim Sakramentem nuty literowe

O piosence i o nutach Przed tak wielkim sakramentem – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Polecamy Ci naukę piosenki: Przed tak wielkim sakramentem ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. św. Tomasz z AkwinuPod tą samą nazwą, funkcjonuje modlitwa chrześcijańska.Pierwsze linijki tej piosenki to Przed tak wielkim Sakramentem Upadajmy wszyscy wraz, Często śpiewany […]

Nie ma mocnych na Mariolę nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Byłaś serca biciem jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: