Hymn Rosji nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Hymn Rosji - jak zagrać na keyboardzie?

Hymn Rosji należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord G
Akord d
akord e

O piosence i o nutach

Hymn Rosji to podniosły, patetyczny utwór, który świetnie brzmi w wykonaniu pojedynczego wokalisty, jak i całego chóru. Pieśń ta często wykonywana jest przez zespoły instrumentalne, a jej łatwa do powtórzenia melodia sprawia, że cieszy się sporą popularnością wśród osób, które uczą się grać na różnych instrumentach. Hymn Rosji znajdziesz również w naszym wyjątkowym śpiewniku dla początkujących klawiszowców. Prosty kurs na keyboardzie skierowany jest do osób, które nie mają żadnego przygotowania muzycznego i do tej pory nie miały styczności z żadnymi instrumentami. Łatwe do rozszyfrowania nuty literowe można bez problemu przyporządkować do konkretnych dźwięków na klawiaturze instrumentu. Nie trzeba umieć czytać nut na pięciolinii – wystarczy odrobina skupienia i uwagi. Proste piosenki na keyboard sprawią, że praktycznie z dnia na dzień zaczniesz grać różne melodie. jeśli zawsze chciałeś nauczyć się grać na klawiszach, ale nigdy nie miałeś na to czasu, teraz już nie masz wymówek. Nasz kurs pozwala nauczyć się gdy w bardzo krótkim czasie. Zaczniesz od prostych melodii, a z biegiem czasu z pewnością przejdziesz do bardziej rozbudowanych utworów.

G C*C.2 G A e*H E E F*A G F C*G C C d*D D E F F G F*A H C2 G*D.2 G C*E.2 D2 C2 G*D.2 G G a*C.2 H A e*H E E F*A G F C*G C C D*C.2 H A G*G H C2 D2 C*E.2 D2 C2 H C2 G*D.2 G G H C2 D2 a*C.2 H A G A e*H E E G A H F*C.2 A H C2 A H F*C.2 A C2 F2 d*F.2 G*E.2 D2 C2 D2

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Północ już była nuty literowe

O piosence i o nutach Rudolph the red nosed reindeer – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Rudolph the red nosed reindeer w wersji dla poczatkujących. Walter E. „ Jack ” RollinsPopularna piosenka świąteczna, po raz pierwszy nagrana w 1950 roku. Pierwsze linijki tej piosenki to You know Dasher and […]

Faded – nuty literowe na keyboard

Faded to światowy hit autorstwa Alan’a Walker’a – który największą sławę zdobył w ciągu kilku ostatnich lat. Tworzy głównie proste piosenki, jednak jego zdolnością jest wydobycie niepowtarzalnych emocji i uczuć za pomocą często banalnych kompozycji. Twórca “Faded” pochodzi z Norwegii – to właśnie tam stawiał pierwsze muzyczne kroki, zanim przebił się do światowej czołówki. Dzisiaj […]

Dziś późno pójdę spać jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: