One Little Finger jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

One Little Finger jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

One Little Finger jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
One Little Finger nuty dla początkujących
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Nuty do One Little Finger .

One Little Finger – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 Piosenka opowiada o dziecku, Johnnym, które zostaje przyłapane przez ojca na jedzeniu cukru , kiedy nie powinien. Wersje tej piosenki składające się z więcej niż jednej zwrotki.proste-nutyTa piosenka jest idealnym wyborem, do nauki nazw części ciała! Można również użyć ją, jako formę zabawy.One little finger, one little finger, one little finger. Tap tap tap. – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. Point your finger up. Point your finger down. Put it on your head. Head! – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Więcej o piosence

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Mamy nadzieje, że chętnie skorzystasz też z innych opracowań, które dostępne są na naszej stronie oraz w sklepie internetowym.A może chcesz się jej nauczyć grać? Jest to naprawdę łatwe, o ile do nauki użyjesz naszych opracowań. Wszystkie nasze materiały do nauki są przygotowane w taki sposób, by nie sprawiały problemu nawet początkującym adeptom gry na instrumencie.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Cóż Ci Jezu damy jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Cóż Ci Jezu damy na klawiszach + nuty. Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Cóż Ci Jezu damy w wersji dla poczatkujących. Roman Dwornik to autor tej piosenki.To pieśń dziękczynna, pochodząca z 1986 roku. Cóż Ci Jezu damy za Twych łask strumienie? – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. […]

Na prawo most, na lewo most nuty na keyboard

Na prawo most, na lewo most – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Na prawo most, na lewo most w wersji dla poczatkujących muzyków. Ten utwór ma charakter szantowy. Prawdopodobnie powstał przed 1796 rokiem. proste-nutyTa piosenka, jest o odbudowie Warszawy z powojennych zniszczeń. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Kiedy rano jadę […]

Bierz co chcesz nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe. Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik. Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut! (Jeśli [...]