Rockin Robin jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Rockin Robin jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Rockin Robin jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Rockin Robin nuty na keyboard
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Rockin Robin na keyboardzie + nuty.

Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Rockin Robin Mocno związany z tą piosenką jest: Leon René.Piosenka nagrana w 1958 roku, pod tytułem “Rock-in Robin”. Samą piosenkę również nagrał Michael Jackson. Pierwsze linijki tej piosenki to Tweedle-lee-dee-dee-dee, tweedle-lee-dee-dee Tweedle-lee-dee-dee-dee, tweedle-lee-dee-dee He rocks in the tree tops all day long Hoppin’ and a-boppin’ and a-singing his song – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Dowiedz się więcej o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Teraz również Ty możesz nauczyć się ją grać na wybranym przez siebie instrumencie, nawet jeśli nie masz w tym żadnego doświadczenia. Opracowania, które znajdują się na naszej stronie są bardzo łatwo rozpisane. Dzięki temu nikt nie będzie miał z nimi problemu! Wśród opracowań znajdziesz nie tylko piosenki dla dzieci, ale też inne popularne utwory.Melodia i tekst piosenki szybko zapadają w pamięć. Teraz – korzystając z opracowania dostępnego na naszej stronie – możesz w bardzo łatwy sposób też zagrać tą piosenkę. Nie sprawi Ci to dużego problemu! Zagrać możesz ją zarówno na klawiszach, jak i akordeonie czy innym instrumencie, ten wybór należy do Ciebie.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Zbliżam się w pokorze proste nuty

Zbliżam się w pokorze – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Zbliżam się w pokorze. Pieśń religijna, skierowana do Boga. W wersji angielskiej możemy ją znać jako Still – Hillsongproste-nutyJest to hymn eucharystyczny, utworzony do polskiej wersji pieśni w 1953 r.Zbliżam się w pokorze […]

O little Town of Betlehem proste nuty

Jak zagrać O little Town of Betlehem na keyboardzie/pianinie. Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest O little Town of Betlehem. Świąteczna piosenka, która powstała na podstawie wiersza. Została opublikowana w grudniu 1865 roku. proste-nutyOparta na oryginalnym tekście autora, z 1868 roku. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Oh little […]

Zagraj mi cyganie jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Zagraj mi cyganie na keyboardzie/pianinie. Możesz zacząć grać piosenkę: Zagraj mi cyganie w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor najprawdopodobniej jest anonimowy. Piosenka z gatunku folk, której powstało kilka wersji. Jedną z bardziej znanych jest “Zagraj mi czarny cyganie”.Pierwsze słowa tj. Zagraj mi piękny cyganie, zagraj mi piosnkę sprzed lat Zagraj mi […]