Ogniska już dogasa blask nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Ogniska już dogasa blask - jak zagrać na keyboardzie?

Ogniska już dogasa blask należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Ogniska już dogasa blask to jedna z piosenek śpiewanych na biwakach, przy ogniskach, na rajdach i innych imprezach na świeżym powietrzu. Choć najczęściej piosenkę tę śpiewamy przy akompaniamencie gitary, świetnie będzie brzmiała także w wykonaniu na instrumentach klawiszowych. Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie, ta biwakowa piosenka będzie dobrym utworem na początek. Dzięki niej możesz doskonalić podstawowe umiejętności i oswoić się z klawiszami. Polecamy kurs gry na keyboardzie stworzony z myślą o osobach, które nie mają przygotowania muzycznego. Nasz śpiewnik zawiera nuty literowe – nie ma konieczności znajomości czytania nut na pięciolinii. Nuty literowe można łatwo przyporządkować do konkretnych dźwięków na klawiaturze keyboardu. Jeśli zawsze chciałeś grać na jakimś instrumencie, ale nigdy nie miałeś czasu na naukę, teraz nadszedł czas na realizację marzeń. Zacznij grać już dziś, a przekonasz się, że z każdym dniem Twoje umiejętności będą coraz lepsze.

G-2 C*C C C E G*D C D Ogniska już dogasa blask, E D C*C C E G F*A Braterski splećmy krąg, A C*G E E C G*D C D W wieczornej ciszy, w świetle gwiazd E D F*C A-2 G*A.-2 G-2 C*C Ostatni uścisk rąk A C*G E E C G*D C D Kto raz przyjaźni poznał moc, A C*G E E G F*A Nie będzie trwonić słów A C*G E E C G*D C D Przy innym ogniu, w inną noc

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Jarabe tapatio nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do La Raspa . Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: La Raspa. Autor jest anonimowyUtwór, który akomponuje z tańcem o tej samej nazwie, wykonywany podczas urczystości oraz w szkołach tańca.Pierwsze słowa tego utworu tj. La Raspa I danced forwards […]

Bóg się rodzi nuty literowe

O piosence i o nutach Jeśli Chciałbyś umieć zagrać na keyboardzie lub flecie jakąś kolędę, ale nie możesz zdecydować się którą wybrać – trafiłeś na właściwą stronę. Linia melodyczna tej świątecznej piosenki jest dosyć prosta, a zarazem doskonale przenosi w klimat bożonarodzeniowy. Nuty literowe, które zamieściliśmy dla Ciebie, są uproszczoną wersją tej piosenki, dostosowaną dla […]

Marsz Polonia nuty literowe

O piosence i o nutach Warszawskie dzieci – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Warszawskie dzieci to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Stanisław Ryszard DobrowolskiTa piosenka została skomponowana w 1944 roku. Jest jedną z najpopularniejszych utworów powstania warszawskiego. Piosenka zaczyna się od słów: Nie złamie już wolnych żadna klęska Nie strwoży śmiałych żaden trud… Czy […]