O gwiazdo Betlejemska nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

O gwiazdo Betlejemska - jak zagrać na keyboardzie?

O gwiazdo Betlejemska należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord B
akord a

O piosence i o nutach

Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie, nie musisz zapisywać się na lekcje muzyki czy płacić dużych pieniędzy dla profesjonalnego nauczyciela gry. Wystarczy prosty kurs gry na keyboardzie, w którym znajdziesz literowe zapisy nut prostych i bardziej skomplikowanych utworów. Na samym początku warto zacząć od niezbyt rozbudowanych melodii, jakimi z pewnością są kolędy. O gwiazdo Betlejemska to kolęda, którą każdy potrafi zaśpiewać lub chociażby zanucić. Znając melodię o wiele łatwiej jest nauczyć się ja grać, co z pewnością przyspieszy dalsza naukę. Nuty literowe są natomiast świetną opcją dla osób, które nigdy nie kształciły się muzycznie i nie mają umiejętności czytania tradycyjnego zapisu nutowego. Okazuje się, że ta znajomość wcale nie jest niezbędna, aby grać z pamięci proste utwory. Wybierając świetnie opracowany tutorial z nutami literowymi opanujesz każdy utwór w bardzo krótkim czasie i zachwycisz otoczenie własnym wykonaniem najbardziej znanych kolęd. Nie czekaj do świąt i zacznij naukę już dziś.

G-2 C*C H-2 C G*D C D C*E G*G O gwiazdo Betlejemska, F*F E D G*C H-2 C*C G*X zaświeć na niebie mym. G-2 C*C H-2 C G*D C D C*E G*G Tak szukam Cię wśród nocy, F*F E D G*C H-2 C*C tęsknię za światłem Twym. E a*A.-2 H-2 C H-2 A-2 E*H.-2 E Zaprowadź do stajenki, E a*E D C H*C H-2 A-2 E*E Leży tam Boży Syn, E G*D D G*D C D C*E A*G Bóg – Człowiek z Panny świętej,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Wlazł kotek nuty literowe

O piosence i o nutach Wlazł kotek na płotek – to królowa wśród piosenek uwielbianych przez dzieci. Nie inaczej jest w przypadku najpopularniejszych piosenek uczonych w pierwszej kolejności przez początkujących – znajduje się ona w ścisłej czołówce wśród melodyjek odpowiednich dla początkujących keyboardzistów, szczególnie dzieci. By zagrać tę piosenkę, wystarczy podążać za przygotowanymi przez nas […]

Czarna Madonna nuty literowe

O piosence i o nutach Utwór Czarna Madonna jest jednym z najbardziej znanych i popularnych utworów kościelnych. Osoby bywające w kościele czy na pielgrzymkach z pewnością znają go doskonale. Warto jednak spróbować nie tylko go zaśpiewać, ale również zagrać. Okazuje się bowiem, że utwór wcale nie jest problemowy, jeśli chodzi o granie na instrumentach. Czarna […]

Morze nasze morze nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Wiła wianki . Możesz zacząć grać piosenkę: Wiła wianki w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor jest nieznanyMelodia tego utworu wciąż zostaje przekształcana, w zależności od regionu w którym jest śpiewana.Zawiera proste słowa i rytmiczną melodie. Idealnie nadaje się na wesela.Tam nad Wisłą w […]