Hymn Niemiec nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Hymn Niemiec - jak zagrać na keyboardzie?

Hymn Niemiec należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Hymn Niemiec zna nie tylko każdy obywatel tego kraju. To znany, podniosły utwór, bardzo rytmiczny i oparty na prostej linii melodycznej, który już po jednym odsłuchaniu można bez problemu zanucić. Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie, również możesz ten utwór dosyć szybko zagrać. Polecamy prosty kurs gry na keyboardzie i innych instrumentach klawiszowych, który powstał specjalnie dla osób początkujących. Nie musisz mieć żadnego muzycznego przygotowania ani umiejętności czytania tradycyjnego zapisu nutowego. Nuty literowe krok po kroku poprowadzą Cię po kolejnych dźwiękach, które będziesz mógł dopasować do konkretnych klawiszów na klawiaturze keyboardu. Nauka grania nie jest więc ani skomplikowana, ani trudna. Wystarczy nasz śpiewnik i proste piosenki, a szybko poznasz wiele znanych i lubianych melodii. Zacznij grać już dziś, a z każdym dniem będziesz w tym coraz lepszy. Z biegiem czasu z pewnością sięgniesz po kolejne utwory, które będą rozwijać Twoje umiejętności.

C*C D a*E D F*F E G*D H-2 C*C Deutschland, Deutschland über alles, F*A G d*F E G*D E C G über alles in der Welt, C*C D a*E D F*F E G*D H-2 C*C Wenn es stets zu Schutz und Trutze F*A G d*F E G*D E C G brüderlich zusammenhält G*D E D H-2 G-2 G*F E D H-2 G-2 Von der Maas bis an die Memel, C*G F E E D*F# F# G G*G von der Etsch bis an den Belt. C*C.2 H F*H A C*G F*A G G*G F a*E Deutschland, Deutschland über alles, d*D E F G*G A F D C*C D E E über alles in der Welt!

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Down by the riverside nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać For he’s a jolly good fellow na klawiszach + nuty. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: For he’s a jolly good fellow Charles DickensTo spopularyzowana piosenka, którą śpiewa się by komuś pogratulować. Melodia pochodzi z Francji, z conajmniej XVIII wieku.Prawie każdy z nas zna słowa od których […]

Marsz Polonia nuty literowe

O piosence i o nutach Warszawskie dzieci – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Warszawskie dzieci to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Stanisław Ryszard DobrowolskiTa piosenka została skomponowana w 1944 roku. Jest jedną z najpopularniejszych utworów powstania warszawskiego. Piosenka zaczyna się od słów: Nie złamie już wolnych żadna klęska Nie strwoży śmiałych żaden trud… Czy […]

Auld Lang Syne nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Away in Manger na keyboardzie/pianinie. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Away in Manger. Autor dokładnie nie jets ustalony. Przypuszczało się dotychczas, że jest to dzieło Marcina Lutra To utwór, opublikowany po raz pierwszy pod koniec XIX wieku. W Wielkiej Brytani […]