Eine Kleine Nachtmusik nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Eine Kleine Nachtmusik - jak zagrać na keyboardzie?

Eine Kleine Nachtmusik należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

Eine kleine Nachtmusik to melodia, którą praktycznie każdy zna, choć nie zawsze kojarzymy ją z Mozartem, czyli jednym z najwybitniejszych kompozytorów wszech czasów. Usłyszymy ja w filharmoniach, na wielu płytach, ale też chociażby w pozytywkach. To prosta, wpadająca w ucho melodia, którą znają też adepci nauki gry na różnych instrumentach. Dziś także Ty bez problemu nauczysz się grać tę znaną i lubianą melodię. Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie, wybierz sprawdzony tutorial, w którym znajdziesz wiele ciekawych i popularnych utworów. Kurs gry na keyboardzie dla początkujących zawiera zapisy literowe nut. A to oznacza, że nie trzeba znać teorii muzyki ani tym bardziej zapisu nutowego, aby bez problemu poradzić sobie z grą na klawiszach. Nuty literowe są proste do rozczytania i zagrania, a znajomość melodii z pewnością ułatwi naukę grania całego utworu. Zacznij grać już dziś, a szybko przekonasz się, jak spektakularne będą efekty samodzielnej nauki na keyboardzie w domu.

C*C.3 G2 C3 G2 C*C.3 G2 C3 E3 G3 G*F.3 D.3 F.3 D.3 G*F.3 D3 H2 D3 G2 C*C.3 C3 E3 D3 C3 G*C.3 H2 H2 D3 F3 H2 C*D.3 C3 C3 E3 D3 C3 G*C.3 H2 H2 D3 F3 H2 C*C.3 C3 C3 H2 A2 H2 C*C.3 C3 E3 D3 C3 D3 C*E.3 E3 G3 F3 E3 F3 G3 C*G.2 F*A.2 G*G.2 F2 F2 C*F.2 E2 E2 d*E.2 D2 D2 G*C.2 H A H C*C.2

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Idzie niebo ciemną nocą nuty literowe

O piosence i o nutach Idzie niebo ciemną nocą to jedna z popularnych, rytmicznych piosenek, które świetnie sprawdzają się jako kołysanki dla najmłodszych. Jeśli chcesz tę piosenkę nie tylko śpiewać i nucić swoim dzieciom, ale również grać, polecamy nasz prosty kurs gry na keyboardzie. Zbiór nut literowych to świetna propozycja dla osób, które nie mają […]

Dance monkey nuty literowe na kyeboard

F# E F# E F# E F# E F# A G# They say oh my god I see the way you shine A A G# F# F# E F# E F# A G# Take your hand, my dear, and place them both in mine Dance monkey to znany, rytmiczny i bardzo melodyczny utwór, który znają […]

Gdy nie ma dzieci nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: