Bóg się rodzi jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Bóg się rodzi jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Bóg się rodzi jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord A
Akord d
Bóg się rodzi nuty dla początkujących
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Bóg się rodzi na klawiszach + nuty.

Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Bóg się rodzi. Jeden z 4 cyklów koncertów skrzypcowych, umieszczonych w wydanym w 1725 roku zbiorze 12 koncertów.proste-nutyKolęda została napisana w XVII wieku. Po raz pierwszy została odśpiewana w Starym Kościele Farnym w Białymstoku. Pierwsze słowa tego utworu tj. Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony? pokazują jej styl. Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice Nieskończony: Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami? – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Więcej o nutach i sposobie gry na keyboardzie/klawiszach.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Bez trudu możesz go zagrać na akordeonie czy klawiszach, korzystając z pomocy w postaci naszego opracowania. Jest bardzo czytelne i świetnie rozpisane – nie sprawi problemów nawet amatorom. Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo opracowań do wielu popularnych piosenek – polskich i światowych. Sama melodia tej piosenki jest dość łatwa i nie powinna sprawiać problemów nawet początkującym muzykom. W nauce pomóc może opracowanie, które dostępne jest na naszej stronie. Przygotowane jest naprawdę bardzo dokładnie i w jak najbardziej możliwy, prosty sposób. Wszystko to sprawia, że nasza strona to idealne miejsce dla osób, które chcą nauczyć się samodzielnie gdy na keyboardzie, gitarze czy innym instrumencie.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Dla Elizy jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Dla Elizy na keyboardzie + nuty. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Dla Elizy. Ta piosenka, to popularny marsz napisany w 1885 roku. Zawiera zarówno oryginalne motywy muzyczne Meachama, jak i melodie z amerykańskich piosenek patriotycznych.proste-nutyTo utwór najbradziej znany w literaturze muzycznej. Powstał około 1810 roku. […]

Liechtensteiner Polka jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Liechtensteiner Polka na keyboardzie/pianinie. Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Liechtensteiner Polka będzie dobrym pomysłem. Hymn został przyjęty w 2000 roku. Z tekstu zostały usunięte wzmianki o ideach Lenina i „niezłomnym związku” kraju Rad.proste-nutyTo piosenka, która została wydana w 1957 roku w Londynie. Prawie każdy z nas zna słowa od których […]

Por Una Cabeza jak zagrać na keyboardzie

Por Una Cabeza – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Polecamy Ci naukę piosenki: Por Una Cabeza ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Osobą, która jest mocno związana z tą piosenką jest Carlos Gardel.Tango, które zostało skomponowane w 1935 roku. Opowiada o mężczyźnie, nałogowym hazardziście spędzającym czas na wyścigach konnych. Prawie każdy z […]